Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy-AcySMS od teraz darmowe

AcySMS od teraz darmowe

AcySMS to jedno z dwóch głównych rozszerzeń dla Joomla!, które pozwala na wysyłanie SMS-ów do klientów. Drugą formą komunikacji jest AcyMailing, wysyłający wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej.

To efektywne narzędzie do korespondencji, bowiem jego open rate, czyli wskaźnik otwarć, wynosi aź 97%, a przeciętnie SMS-y są otwieranie ok. 3 minuty po ich odebraniu.

Wprowadzone w lipcu 2013 roku AcySMS umożliwia użytkownikom komunikację przez SMS-y bezpośrednio z back-endu ich stron internetowych. Podobnie jak AcyMailing oferuje możliwość planowania kampanii SMS-owych, zarządzania listą mailingową, dzielenia bazy danych, a nawet analizy wyników kampanii.

Razem z licznymi e-commercowymi dodatkami dla Joomla!, takimi jak Hikashop, VirtueMart czy Redshop, komponent bezpośrednio tworzy wiadomości połączone z kontynuacją poleceń albo ogłoszeniami wydarzeń.


W celu otwarcia tego kanału komunikacji dla większości użytkowników Joomla! oraz uproszczenia działań, w połowie listopada 2015 roku na rynku pojawił się AcySMS Express. Za darmo można ściągnąć ten moduł, ale by wysyłać wiadomości należy już kupić kredyt SMS. Przykładowo wybierając pakiet za 95 euro, czyli ok. 420 zł, możemy wygenerować 2513 SMS-ów (wychodzi ok. 1,60 zł za każdy). Użytkownicy mają teraz pojedynczą obsługę techniczną, która towarzyszy im przy korzystaniu z platformy.

Do wyboru jest również wersja AcySMS Connect, która od Express różni się tym, że zamiast bramy sieciowej Acyba, używa się swojej własnej.

Paulina

Źródło: acyba.com

Autor |2016-02-06T20:04:34+01:006 lutego 2016 20:04|Kategorie: Inne, Newsy, Operatorzy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.