Ruszyły testyw ramach projektu bankowości mobilnej Plusa i BZ WBK

Operator sieci Plus i Bank Zachodni WBK 11 maja br. rozpoczęli dwumiesięczne testy wspólnego projektu bankowości mobilnej. Wyselekcjonowana grupa abonentów sieci Plus i klientów BZ WBK sprawdzi innowacyjne rozwiązania mBankingu, których komercyjne wdrożenie planowane jest jeszcze w tym roku.

By |2011-05-13T14:10:22+02:0013 maja 2011 14:10|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Płatności, Plus, Rynek, Taryfy komórkowe, Testy i opinie|Tagi: , , |1 komentarz

iOS 4.3.3 ma problemy z Wi-Fi?

Apple na początku maja wydało zaktualizowany system iOS 4.3.3 dla iPadów, iPodów i iPhone’ów. Poprawka OS usuwa „usterkę”, która pozwalała na śledzenie użytkowników przez koncern z Cupertino. Jak się okazuje aktualizacja systemu iOS do wersji 4.3.3 może dla odmiany spowodować problemy z łącznością Wi-Fi.

By |2011-05-13T08:58:33+02:0013 maja 2011 08:58|Kategorie: Apple, iPhone, Newsy, Oprogramowanie, PC i Laptopy, Reklama, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , |1 komentarz

Brukselanie nie zgadza się na porozumienie UKE/Operatorzy ws. białych plam

Z nieopublikowanej jeszcze oficjalnie decyzji wynika, że Komisja Europejska nie chce się zgodzić na zaproponowany operatorom komórkowym przez Urząd Komunikacji Elektronicznej pakt ws. inwestycji w "białe plamy" zasięgu telefonii komórkowej - pisze Parkiet. Uwagi nie są dla nas - mówi Anna Streżyńska, szefowa urzędu.

By |2011-05-12T18:28:17+02:0012 maja 2011 18:28|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Prawo, Rynek|Tagi: , , , |8 komentarzy

Współpraca Sony Ericsson z Orange i David Guetta

Sony Ericsson i Orange ogłaszają zawarcie nowej umowy w dziedzinie rozrywki na lata 2011 i 2012. W ramach współpracy od czerwca br., klienci Orange będą mogli skorzystać z nowej aplikacji Android Davida Guetty, dostępnej na telefonach Sony Ericsson z rodziny Xperia.

By |2011-05-11T14:54:45+02:0011 maja 2011 14:54|Kategorie: Android, Newsy, Orange, Rynek, Sony, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , , |1 komentarz

Daj o siebie zadbać: Polkomtel ulepsza markę Plus

Konsolidacja wszystkich dotychczasowych submarek pod jedną marką Plus, nowe hasło „Daj o siebie zadbać” oraz modyfikacja ofert to wyjście Polkomtel naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dlatego wszystkie dotychczasowe marki - Simplus, 36,6 i Sami Swoi – zostają zastąpione jedną marką Plus.

By |2011-05-11T12:02:27+02:0011 maja 2011 12:02|Kategorie: Newsy, Plus, Rynek, Taryfy komórkowe|Tagi: , |7 komentarzy
Przejdź do góry