Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Newsy, Sprzęt, Tablety, Testy i opinie, Top7-Navitel T500 – w domu i w drodze do szkoły tablet 3G za niecałe 250 zł

Navitel T500 – w domu i w drodze do szkoły tablet 3G za niecałe 250 zł

Budowa:

Tablet jest niewielkich wymiarów: 192x110x10 mm. Na pierwszy rzut oka wydaje się jakby T500 został zbudowany z aluminium. Nic bardziej mylnego. Cała konstrukcja została wykonana z tworzywa sztucznego, a plecki wystylizowane na szczotkowane aluminium. Taki zabieg sprawił, że tablet wygląda całkiem efektownie i nie odstaje od konkurencji. Co więcej wszystkie elementy obudowy są bardzo dobrze dopasowane i wykończone. Nic nie odstaje.

Na prawym boku znajdziemy włącznik oraz przyciski sterowania głośnością. Na górnym boku umieszczono wyjście słuchawkowe (3,5mm) oraz MicroUSB, a na dolnej krawędzi mikrofon. Ponad to, tablet posiada dwie kamery: jedną 2 Mpx umieszczoną na pleckach urządzenia oraz 0,3 Mpx na przodzie. Może parametry kamery nie powalają, ale należy tutaj zwrócić uwagę na to, że jest to stosunkowo tanie urządzenie (ok. 250 zł) oraz raczej nie będzie używane do wykonywania relacji z podróży czy uroczystości rodzinnych, do których potrzebne są dużo lepsze aparaty.

IMG 20180826 162013

T500 ponadto posiada wejście na kartę SIM (Dual SIM) oraz dodatkowy slot na kartę pamięci. Szczególnie miejsce na kartę pamięci bardzo się przyda z racji, że pamięci wewnętrznej jest stosunkowo bardzo mało. Oba te gniazda umieszczone zostały pod klapką która znajduje się na pleckach urządzenia, w jego górnej części.  Warto tutaj zwrócić uwagę na to, aby podczas otwierania klapki nie połamać zaczepów. Za pierwszym razem może to zająć chwilkę czasu. Jak już załapiemy jak otwierać klapkę, to kolejne podejścia przebiegają już szybko i bezproblemowo.

Jeżeli chodzi o przód urządzenia, to tutaj znajdziemy standardowo ekran (7 cali), głośnik, który został umieszczony na górze oraz kamerę, o której wspominałam już wyżej. Jedynego elementu, którego mi tutaj zabrakło, to brak diody informującej. Nie jest to jakiś wielki problem, aczkolwiek warty wspomnienia.Autor |2018-09-03T08:06:45+02:002 września 2018 09:20|Kategorie: Artykuły, Nawigacje, Newsy, Sprzęt, Tablety, Testy i opinie, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.