Jesteś tutaj:-, Rozrywka, Telewizja, Top7-Nowa odsłona aplikacji INEA Online TV

Nowa odsłona aplikacji INEA Online TV

Nowa wersja INEA Online TV to nie tylko nowoczesna i funkcjonalna szata graficzna czy intuicyjny interfejs. To przede wszystkim możliwość oglądania aż 102 kanałów w sieci INEA i 9 poza siecią – na laptopie lub urządzeniu mobilnym. Aplikacja posiada także system rekomendacji, który podpowiada użytkownikom treści zgodne z ich zainteresowaniami. Mogą oni też stworzyć swoją listę ulubionych kanałów, w aż 9 kategoriach (dla dzieci, sportowe, filmy i seriale, informacyjne, lifestyle, muzyczne, wiedza).

 

W ramach swojego konta, każdy klient może korzystać z aplikacji na 5 urządzeniach, a w tym samym czasie być zalogowany na aż 3 z nich, oglądając różne programy. Dostęp do INEA Online TV mają wszyscy klienci INEA posiadający aktywną usługę telewizyjną.

 

Aplikacja dostępna jest w Google Play oraz App Store. INEA Online TV dostępna jest także w wersji desktopowej, pod adresem: onlinetv.inea.pl. Za wdrożenie i utrzymanie aplikacji odpowiedzialna jest firma Insys Video Technologies, jedna z najszybciej rozwijających się firm wśród integratorów video OTT w Europie.

Źródło:
inea.pl
Autor |2020-05-14T11:29:25+02:0014 maja 2020 11:29|Kategorie: Newsy, Rozrywka, Telewizja, Top7|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.