Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Polecamy, Promocje, Sprzęt, Taryfy, Taryfy komórkowe, Top7-OTVARTA – oferta dla osób przenoszących numer

OTVARTA – oferta dla osób przenoszących numer

Sieć telefonii komórkowej OTVARTA przygotowała ofertę dla osób przenoszących numer do sieci. Firma obniża abonament oraz zwiększa ilość GB i to wszystko zachowując prawo do umowy niewiążącej terminem.

Oferta promocyjna dotyczy taryf O! Najtańsza!, O! Najlepsza! i O! Korzystna!. Przenosząc numer do sieci, abonent na cały czas trwania umowy, do podstawowego pakietu Internetowego, otrzymuje dodatkowe GB w zależności od taryfy. Ponadto w drugim, czwartym i szóstym pełnym okresie rozliczeniowym opłata abonamentowa jest obniżona o 50%. Korzystając z oferty promocyjnej abonent otrzymuje w taryfie:

O! Najtańsza!

Rozmowy bez limitu w sieci, 60 min. poza sieć, 2 GB (0,5 GB + 1,5 GB w promocji) obniżona cena 3,99 zł

O! Najlepsza!

Rozmowy bez limitu, 6 GB (2 GB + 4 GB w promocji) obniżona cena 6,99 zł

O! Korzystana!

Rozmowy bez limitu, SMS bez limitu, 11 GB (6 GB + 5 GB w promocji) obniżona cena 8,99 zł

 

Więcej o ofercie na: www.otvarta.pl 

4 komentarze

 1. stypkaartur1 4 stycznia 2019 w 11:44 - Odpowiedz

  jedna z lepszych ofert na obecnym rynku usług telekomunikacyjnych. Niedrogie abonam,enty, dobra jakość świadczonych usług. Korzystam i polecam!

 2. opolskikris 15 stycznia 2019 w 13:21 - Odpowiedz

  jak tylko skonczyła mi się umowa u poprzedniego operatora to od razu przenioslem tu numer ( skorzystalem jeszcze z promocji dla nowych klientów). Ceny abonamentów na każdą kieszeń. Na duży plus – super kontakt z infolinią.

 3. Luiza Słycka 28 stycznia 2019 w 21:21 - Odpowiedz

  W Otvartej mam numer ja, mąż i dwójka naszych dzieci. Nawet moi rodzice się zdecydowali na zmianę gdy dowiedzieli się, że są tu abonamenty za niecałe 8 zł 🙂 super oferty dla każdego.

 4. rocky 18 maja 2019 w 17:10 - Odpowiedz

  If you ar always get to change windows mobile ringtone then you can see that from this platform that how it will be seen and how this function will be possible.
  THANKS FOR SHARING THIS POST IN WHICH WE CAN KNOW ALL THE VARIOUS PROCESS.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile