Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Polecamy, Promocje, Sprzęt, Taryfy, Taryfy komórkowe, Top7-OTVARTA – oferta dla osób przenoszących numer

OTVARTA – oferta dla osób przenoszących numer

Sieć telefonii komórkowej OTVARTA przygotowała ofertę dla osób przenoszących numer do sieci. Firma obniża abonament oraz zwiększa ilość GB i to wszystko zachowując prawo do umowy niewiążącej terminem.

Oferta promocyjna dotyczy taryf O! Najtańsza!, O! Najlepsza! i O! Korzystna!. Przenosząc numer do sieci, abonent na cały czas trwania umowy, do podstawowego pakietu Internetowego, otrzymuje dodatkowe GB w zależności od taryfy. Ponadto w drugim, czwartym i szóstym pełnym okresie rozliczeniowym opłata abonamentowa jest obniżona o 50%. Korzystając z oferty promocyjnej abonent otrzymuje w taryfie:

O! Najtańsza!

Rozmowy bez limitu w sieci, 60 min. poza sieć, 2 GB (0,5 GB + 1,5 GB w promocji) obniżona cena 3,99 zł

O! Najlepsza!

Rozmowy bez limitu, 6 GB (2 GB + 4 GB w promocji) obniżona cena 6,99 zł

O! Korzystana!

Rozmowy bez limitu, SMS bez limitu, 11 GB (6 GB + 5 GB w promocji) obniżona cena 8,99 zł

 

Więcej o ofercie na: www.otvarta.pl 3 komentarze

  1. stypkaartur1 4 stycznia 2019 w 11:44 - Odpowiedz

    jedna z lepszych ofert na obecnym rynku usług telekomunikacyjnych. Niedrogie abonam,enty, dobra jakość świadczonych usług. Korzystam i polecam!

  2. opolskikris 15 stycznia 2019 w 13:21 - Odpowiedz

    jak tylko skonczyła mi się umowa u poprzedniego operatora to od razu przenioslem tu numer ( skorzystalem jeszcze z promocji dla nowych klientów). Ceny abonamentów na każdą kieszeń. Na duży plus – super kontakt z infolinią.

  3. Luiza Słycka 28 stycznia 2019 w 21:21 - Odpowiedz

    W Otvartej mam numer ja, mąż i dwójka naszych dzieci. Nawet moi rodzice się zdecydowali na zmianę gdy dowiedzieli się, że są tu abonamenty za niecałe 8 zł 🙂 super oferty dla każdego.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.