MOICO przyspiesza dziesięciokrotnie w 2019 roku

Wrocławski dostawca usług telekomunikacyjnych Moico wprowadza zmiany w ofercie internetu światłowodowego. Od początku 2019 roku mieszkańcy Wrocławia i Oławy będą mogli skorzystać z dostępu do sieci o prędkości nawet do 10 Gb/s.

 W Moico wciąż można skorzystać z trzech opcji internetu światłowodowego, jednak dwie z nich zostały znacznie przyspieszone. Transfer w pakiecie HUG został zwiększony z 333 Mb/s do 1000 Mb/s, za to GREET podniesiono dziesięciokrotnie do 10 Gb/s. Pakiet KISS z prędkością o wartości 100 Mb/s pozostał bez zmian.

 Klienci Moico posiadający pakiet HUG mogą liczyć na automatyczne zwiększenie transferu do 1000 Mb/s– bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Z kolei posiadacze GREET (czyli de facto transferu, który obecnie został przeniesiony do niższej oferty) mogą zaoszczędzić ponad 60 zł.Wystarczy skontaktować się z operatorem w celu aktualizacji umowy.

W ofercie Moico znajdują się również telewizja cyfrowaoraz dostępna w połączeniu z innymi usługami opcja mobile. Wszystkie elementy oferty wrocławskiego operatora można łączyć w dowolne konfiguracje. Powstałe w ten sposób spersonalizowane pakiety usług objęte są cenami promocyjnymi z rabatami nawet do 39 zł miesięcznie.1 komenarz

  1. Anka 25 stycznia 2019 w 11:21 - Odpowiedz

    Jakośc połączenia i stabilność internetu u tego operatora jest na żenująco niskim poziomie. Obsługa klienta to kolejna kpina. Awaria za awarią a ceny u konkirencji są sporo lepsze. Nie wiem czym tutaj się chwalić!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.