Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Promocje, Taryfy, Top7-Sześć miesięcy za darmo w abonamencie Virgin Mobile

Sześć miesięcy za darmo w abonamencie Virgin Mobile

Od 13 listopada 2018 roku w ofercie abonamentowej Virgin Mobile działa nowa promocja. Dotyczy ona oferty plan 3_24, gdzie przez pierwsze sześć miesięcy klient nie ponosi opłat za korzystanie z usług. Dla przypomnienia w ofercie tej znajdują się nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne, SMS-y i MMS-y oraz w roamingu UE. Do tego 30 GB internetu w tym 2,52 GB w roamingu UE. To wszystko przez sześć miesięcy za darmo.Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do 4 stycznia 2019 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji skorzystać mogą klienci, którzy:

  • zakupią nową aktywację z nowym numerem;
  • zakupią nową aktywację z przeniesieniem numeru od innego operatora;
  • zakupią nową aktywację przenosząc numer z oferty na kartę do oferty abonamentowej;
  • posiadają obecnie umowę abonamentową na czas nieokreślony i zdecydują się zmienić ofertę z umową terminową na 24 miesiące.

Rabat nie obejmuje innych dodatkowych pakietów aktywowanych poza pakietem podstawowym Planu 3_24 oraz ewentualnych przekroczeń zakresu usług w abonamentach. Uruchomienie powyższych pakietów lub dodatkowych przekroczeń przez abonenta będzie płatne zgodnie z obowiązującymi cennikami.

Sześć miesięcy za darmo w abonamencie Virgin Mobile 1

Jak aktywowana jest oferta promocyjna?

Klient, który podpisze umowę musi jedynie dokonać opłatny aktywacyjnej w wysokości 99 zł. Po aktywacji usługi rabat zostanie aktywowany automatycznie. Abonent na fakturze otrzyma jedynie informację o przyznanym rabacie i jego wysokości.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie operatora.Autor |2018-11-19T12:46:15+02:0019 listopada 2018 12:46|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Promocje, Taryfy, Top7|Tagi: |1 komentarz

1 komenarz

  1. sq 20 listopada 2018 w 08:53 - Odpowiedz

    jak ‚darmowy’ to opłata aktywacyjna 100zł, promocja na 100%…

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.