Jesteś tutaj:-, Newsy, Sony, Sprzęt, Top7-Robot Aibo – nowy produkt Sony do obejrzenia w wybranych salonach Orange

Robot Aibo – nowy produkt Sony do obejrzenia w wybranych salonach Orange

W Polsce i dwóch innych krajach Europy Sony prezentuje autonomicznego robota Aibo – nowy produkt w pełni działający w oparciu o Sztuczną Inteligencję. Fani nowoczesnych technologii będą mogli go spotkać  w dwóch salonach Orange w Warszawie w dniach 6-16 listopada 2018 roku. 

Aibo to pies-robot pierwotnie zaprojektowany już w roku 1999 przez japońskiego grafika-hiperrealistę Hajime Sorayamę i od wielu lat technologicznie rozwijany przez Sony. Potrafi zachowywać się i reagować jak żywy pies a dzięki licznym sensorom reaguje na dotyk, słyszy, widzi, ma zmysł równowagi, wykonuje polecenia, potrafi aportować, szczekać i… okazywać znudzenie zabawą. Jest w pełni interaktywny, wyposażono go w system umożliwiający rozpoznawanie głosu.

Aibo  sprawnie odpowiada na komendy, uczy się automatycznie i szybko reaguje na bodźce zewnętrzne. Potrafi na przykład rozpoznawać konkretne osoby, rejestrować codzienne sytuacje, a także wpływać na rozwój własnej osobowości.

Robota aibo – nowy produkt Sony 1

Każdy egzemplarz aibo może rozwinąć odrębną osobowość, ukształtowaną w zależności od podejścia swojego właściciela do kwestii wychowawczych i zdolności budowania psiej psychiki. Wszystkie operacje kształtujące system wartości i zachowań psa-robota odbywają się za pośrednictwem wirtualnej chmury, w której osadzona jest Sztuczna Inteligencja. Łącząc się z AI przy użyciu Xperii XZ3 możemy wzbogacać doświadczenia robota, przekazywać mu nową wiedzę i zmieniać jego reakcje.

Robota aibo – nowy produkt Sony 3

Przed rokiem nowy aibo zadebiutował na rynku japońskim, gdzie w ciągu trzech miesięcy sprzedano   11.111 sztuk.  Wkrótce będzie można go kupić także w Stanach Zjednoczonych. W Europie niestety nie będzie sprzedawany, z tym większą zatem radością Sony prezentuje go polskim fanom.

Sony aibo1

ATRAKCYJNA OFERTA I KONKURS DLA FANÓW – TYLKO W DWÓCH SALONACH ORANGE

Niezwykłego ambasadora Xperii XZ3 będzie można spotkać wyłącznie w dwóch salonach Orange w Warszawie. Pierwszy z nich mieści się w dawnym Sezamie (dziś: Centrum Marszałkowska) przy ul. Marszałkowskiej 126/134, drugi – w galerii handlowej Arkadia.

Roboty aibo wyeksponowane zostaną w godzinach od 13.00 do 19.00 w dniach od 6 do 16 listopada (Centrum Marszałkowska) i w dniach od 7 do 16 listopada (w salonie w galerii Arkadia).

Z okazji spotkań z aibo uruchamiono atrakcyjną akcję sprzedażową Xperii XZ3– flagowy smartfon Sony można będzie kupić w obu salonach Orange w pakiecie z bezprzewodową ładowarką WCH20 o wartości 429,99 zł. Ponadto wszyscy fani nowych technologii, którzy odwiedzą jeden z dwóch wspomnianych wyżej salonów Orange, będą mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami. Wystarczy rozwiązać quiz lub zrobić zdjęcie z aibo, oznaczyć je znacznikiem #aiboXperiaXZ3 i wstawić na swoim profilu w jednym z kanałów społecznościowych (Facebook, Instagram).

Autorzy najlepszych fotografii mogą w tym konkursie wygrać Xperię XZ2, Xperia XA2 Plusoraz słuchawki stereo SBH24.

Podczas prezentacji prowadzonych w obu salonach Orange fani Sony będą mieli szansę poznać bliżej robota aibo oraz wszystkie funkcje najnowszego smartfonu Xperia XZ3Autor |2018-11-06T13:26:45+02:006 listopada 2018 13:26|Kategorie: Gadżety, Newsy, Sony, Sprzęt, Top7|Tagi: , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Kiler 7 listopada 2018 w 09:32 - Odpowiedz

    ” W Europie niestety nie będzie sprzedawany, z tym większą zatem radością Sony prezentuje go polskim fanom.” – gdzie tu sens i logika? Pokazać coś, czego się nie sprzedaje w danym kraju.

  2. Pes 7 listopada 2018 w 09:56 - Odpowiedz

    to jest cena za sprzęt, czy trzeba będzie mieć usługę w Orange?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.