Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Plus, Promocje, Top7-Teraz każdy abonament sześć miesięcy za darmo i sprzęty w supercenach w świątecznych ofertach Plusa!

Teraz każdy abonament sześć miesięcy za darmo i sprzęty w supercenach w świątecznych ofertach Plusa!

 Na święta Plus rozszerza swoją dotychczasowa promocję z abonamentem przez pół roku za darmo na wszystkie rodzaje ofert głosowych dla klientów indywidualnych i firm. Od teraz można przez sześć miesięcy nie płacić za każdy abonament, niezależnie od jego wysokości. Od 7 listopada dostępne będą nowe promocje Plus Abonament i Plus dla Firm z produktami na gwiazdkowe prezenty.

 

Abonament 6 miesięcy za darmo!

W głosowych ofertach Plusa wszystko jest bez limitu – rozmowy do wszystkich na komórki i na stacjonarne, SMS-y i MMS-y bez limitu w każdej taryfie oraz Internet do tego – a każdy abonament jest teraz sześć miesięcy za darmo i to zarówno w ofercie dla klientów indywidualnych, jak i małych firm SOHO.

 

Świąteczna promocja Plus Abonament i Plus dla Firm z abonamentem przez sześć miesięcy za darmo:

 • Dla klientów podpisujących nową umowę, przedłużających dotychczasową lub przenoszących numer.
 • Z każdym wybranym abonamentem.
 • Dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży.
 • W Plus Abonamentw promocji elastycznej dodatkowy pakiet internetowy 36 GB na cały czas umowy.
 • Uprawnia do rozpoczęcia Programu smartDOM oraz w ofercie Plus dla Firm do rozpoczęcia Programu smartFIRMA i otrzymywania rabatów na kolejne usługi Plusa, Cyfrowego Polsatu, PlusBanku i oszczędzenia na rachunkach domowych lub firmowych.
 • W ofertach wielosimowych promocja jest dostępna dla wszystkich ich rodzajów, przy czym benefit dotyczy tylko karty głównej.

 

Sprzęty w obniżonych cenach

Świąteczna oferta to oczywiście także atrakcyjne sprzęty którymi można sprawić prezent sobie i swoim najbliższym. Wśród urządzeń dostępnych w ofercie abonamentowej Plusa do wyboru w sprzedaży ratalnej są między innymi:

 • Wyjątkowy zestaw na święta, czyli telewizor Samsung Smart TV 55″ UE55NU7452 i smartfon Samsung Galaxy A7 w ofercie Plus Abonament.
 • Supertelefon Samsung Galaxy S9+ z 6,2-calowym podwójnie zakrzywionym wyświetlaczem Super AMOLED Infinity i mający 64 GB wbudowanej pamięci i 6 GB RAM w ofercie Plus dla Firm.
 • Dwa najnowsze smartfony od HUAWEI z czterema aparatami wspomaganymi sztuczną inteligencją: HUAWEI Mate 20, HUAWEI Mate 20 lite w ofercie Plus Abonament oraz Plus dla Firm.

plus promocje

Oferta Plusa to także  zróżnicowany wybór usług dodatkowych. To przede wszystkim Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM umożliwiający oglądanie wszystkich meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, który jest dostępny w cenie abonamentu za 70 zł, aw pozostałych można dokupić.Na promocyjnych zasadach klienci mogą też korzystać z serwisu rozrywkowego IPLA, oglądać filmy i seriale dzięki usłudze HBO GO, słuchać muzyki i pobierać utwory z Plus Music. Klienci firmowi mają do wyboru całe portfolio usług wspierających biznes i mogą skorzystać między innymi z takich usług jak Doradca Biznesowy, Centralka Firmy, Ochrona Internetu czy Serwis wyświetlacza.

Ofertę dla klientów indywidualnych wspierać będzie kampania przygotowana przez Agencję Scholz&Friends i realizowana w mediach zakupionych przez dom mediowy Vizeum: TV, Radio, OOH i Online. Spot pod tytułem „Śledzik” wyreżyserowany został przez Bartosza Prokopowicza, jego produkcję przygotował dom produkcyjny TFP, a producentem był Ryszard Kłosowski. Można go zobaczyć na kanale Plusa na YouTube.

 

Źródło:

plus.plAutor |2018-11-06T14:59:00+01:006 listopada 2018 14:59|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje, Top7|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

 1. Ola 6 listopada 2018 w 18:16 - Odpowiedz

  A co na to łowca agresorów szanowny Orange?! Przecież jak PLAY coś takiego wprowadził to komentarz prezesa pomarańczowych był co najmniej śmieszny… że agresja, arogancja, bezczelność, zaniżanie rynku i wiele innych słów.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.