Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Rynek, Top7, Wyniki finansowe-Z sieci NEXERY będą korzystać lokalni operatorzy

Z sieci NEXERY będą korzystać lokalni operatorzy

NEXERA podpisała umowy z firmami I-Tel (właścicielem sieci ne-trix.com) i E-Punkt Systemy Informatyczne, którym udostępni swoją sieć światłowodową. To pierwsi operatorzy lokalni, którzy zdecydowali się podpisać umowy z NEXERĄ.

 

– I-Tel i E-Punkt Systemy Informatyczne to pierwsi działający lokalnie dostawcy Internetu, z którymi podpisaliśmy umowy. Będą oni mogli korzystać z naszej sieci na tych samych warunkach, co największe podmioty z branży, którzy takie umowy na współpracę z nami również mają podpisane. mówi Paweł Biarda, Członek Zarządu ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu NEXERY. – Największe zainteresowanie naszą siecią widzimy obecnie w województwie świętokrzyskim. Właśnie tutaj działają nasi nowi partnerzy. Dzięki dostępowi do naszej sieci będą mogli skoncentrować się na ofercie i obsłudze swoich klientów. Jakością sieci zajmiemy się my – podkreśla Paweł Biarda.

 

Spółka z Kielc zarządzająca siecią ne-trix.com w województwie świętokrzyskim oferuje usługi w zakresie dostępu do Internetu, telewizji oraz innych usług telekomunikacyjnych.

 

E-Punkt Systemy Informatyczne z Miedzianej Góry oferuje m.in. pakiety dostępu do Internetu i telewizji kablowej.

 

Do 2020 r. sieć NEXERY obejmie ponad 450 tys. gospodarstw domowych głównie na terenach wiejskich i podmiejskich, z czego ponad 280 tys. będzie budowana przy wykorzystaniu środków unijnych. Jako operator infrastrukturalny Spółka zapewnia dostęp do swojej sieci wszystkim podmiotom, które podpiszą z nią umowę na podstawie oferty zaakceptowanej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE). We wrześniu NEXERA poinformowała, że zawarła umowy, na mocy których udostępni swoją sieć operatorom Orange Polska i T-Mobile Polska.Autor |2018-10-15T10:01:18+02:0015 października 2018 10:01|Kategorie: Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Rynek, Top7, Wyniki finansowe|0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.