Jesteś tutaj:-, Inne, MVNO, Newsy, Operatorzy, Top7-Mobile Vikings – odświeżona aplikacja Viking App już w Google Play i App Store

Mobile Vikings – odświeżona aplikacja Viking App już w Google Play i App Store

Mobile Vikings udostępnił w Google Play i App Store  odświeżoną aplikację, dla użytkowników mobile Vikings. Viking App pozwala na bieżąco zarządzać kontem, sprawdzać jego stan i ważność oraz wszystkich pakietów. 

Viking App

Viking App

Aplikacji możecie używać nawet wówczas, gdy dopiero stawiasz swoje pierwsze vikingowe kroki. Już po złożeniu wniosku o przeniesienie numeru lub zamówieniu nowej karty możesz śledzić poszczególne etapy procesu. To nowość – z poprzedniej wersji można było korzystać dopiero po aktywacji numeru.

W Viking App sprawdzicie też stan i ważność swojego konta oraz wszystkich pakietów. Zasilicie również konto o nowe doładowanie czy paczkę netu. Możecie podpiąć swoją kartę, uruchomić autodoładowania, skorzystać z szybkiego przelewu dotpay czy Punktów Vikinga. Wcześniejsza wersja aplikacji nie umożliwiała podpięcia karty płatniczej – doładowania z poziomu apki mogły być dokonywane dopiero po podpięciu karty na naszej stronie internetowej.

W aplikacji macie możliwość sprawdzenia, jakie zniżki macie w tej chwili i ile osób musicie jeszcze zaprosić, by korzystać z usługi bezpłatnie.

Możecie też przejrzeć całą historię połączeń, doładowań czy zakupu paczek, zastrzec swój numer, włączyć roaming międzynarodowy czy zablokować usługi premium. W aplikacji znajdziecie także faktury.

Apkę lub aktualizację możecie pobrać tutaj:

Android: play.google.com/store/vikingco.vikingapp
iOS: itunes.apple.com/pl/app/viking-app

źródło: Mobile Vikings

Autor |2018-09-03T14:34:35+02:003 września 2018 14:32|Kategorie: Aplikacje, Inne, MVNO, Newsy, Operatorzy, Top7|Tagi: |1 komentarz

1 komenarz

  1. rafal 3 września 2018 w 15:50 - Odpowiedz

    Najlpiej jest tylko w Mobile Vikings na tę chwilę nie ma lepszej oferty na rynku. Za 25 zł dostajemy nielimitowane: stacjonarne, komórkowe, smsy, mmsy i 15 GB internetu LTE, który się kumuluje w nieskończoność! Za Samo przeniesienie numeru dostajemy 10 GB internetu. Za przeniesienie numeru przy użyciu mojego kodu polecającego otrzymasz 19zł do wykorzystania na kolejne swoje doładowania. Mój kod polecający: 48694755394 albo link https://mobilevikings.pl/pl/referral/48694755394 Dzięki wykorzystaniu mojego kodu Ty zaoszczędzisz na doładowaniach i Ja zaoszczędzę. Po prostu obopólna korzyść !

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.