Jesteś tutaj:-, Nawigacja, Nawigacje, Newsy, Sprzęt, Top7-Nawigacja VORDON AV-IN – 7 cali, wiele funkcjonalności

Nawigacja VORDON AV-IN – 7 cali, wiele funkcjonalności

VORDON, producent elektronicznych akcesoriów samochodowych, wprowadził na polski rynek nawigację samochodową GPS AV-IN z 7-calowym, dotykowym ekranem. Zalety urządzenia, to: transmiter FM, odtwarzacz multimediów, a także możliwość użycia kamery cofania, dzięki złączu AV-IN. Gdy kierowca zmieni bieg na wsteczny, wyświetlacz automatycznie zmieni się w monitor kamery cofania.

 

nawigacja vordon 7 av 11

VORDON GPS AV-IN

Użytkownicy wraz z urządzeniem dostają darmową i dokładną mapę 42 krajów Europy z dożywotnimi aktualizacjami. Nawigacje sprawiają, że trasa jest wytyczana szybciej i sprawniej. Urządzenie na bieżąco wyznacza optymalną trasę, w najtrudniejszych miejscach, wspomagając kierowcę wskazówkami. Oprócz tego urządzenie wyposażono w usługę ostrzegania o stałych fotoradarach oraz bogatą bazę punktów użyteczności publicznej.

Nawigacja GPS 7” AV-IN ma zainstalowane mapy 42 krajów Europy. Udostępniamy użytkownikom darmowe mapy z dożywotnią aktualizacją. Urządzenie może służyć również jako tablet, ponieważ ma wbudowany odtwarzacz muzyki oraz wideo, przeglądarkę zdjęć, czytnik e-booków, a nawet kolekcję gier. Co ciekawe, do zestawu można podłączyć kamerę cofania, na przykład modele 8IRPL lub 4SMDPL od VORDON.– powiedział Rafał Stasiak, dyrektor ds. marketingu w firmie VORDON.

Mapy zainstalowane w nawigacji VORDON GPS AV-IN można zastąpić innymi, wgrywając własne, ulubione systemy nawigacyjne. W pełni odblokowany system Windows CE 6.0 daje użytkownikowi dużą swobodę instalacji dodatkowych programów. VORDON GPS AV-IN pełni także funkcję tabletu – w menu urządzenia znalazł się odtwarzacz muzyki, odtwarzacz wideo, przeglądarka zdjęć, czytnik e-booków, a nawet kolekcja gier! Dzięki temu, już po dotarciu do celu, VORDON GPS AV-IN zapewni rozrywkę dzieciom i ich rodzicom.

Vordon pl Nawigacja 7 AVIN 60 1

VORDON GPS AV-IN

Płynną pracę systemu zapewnia procesor o taktowaniu 800 MHz, wspierany przez 128 MB pamięci RAM.  Dodatkowe mapy i aplikacje można zainstalować w wewnętrznej pamięci ROM o wielkości 8 GB lub na dodatkowej karcie microSD. Przydatną funkcją urządzenia VORDON GPS AV-IN jest transmiter FM, który za pomocą fal radiowych pozwala nadawać muzykę z własnych plików muzycznych i odtwarzać ją w samochodowym systemie audio.    Nawigacja wyposażona jest także w złącze Bluetooth, które pozwala bezprzewodowo łączyć się z samochodowym systemem audio lub przenośnymi akcesoriami.

nawigacja vordon 7 av 2

VORDON GPS AV-IN

W zestawie, oprócz urządzenia znajdują się: rysik, zasilacz samochodowy, uchwyt na szybę, plecki do uchwytu oraz kabel USB.

Nawigacje VORDON GPS AV-IN z 7-calowym wyświetlaczem jest dostępna w sklepach Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, Komputronik.pl oraz VORDON.pl w cenie 329 PLN. Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://vordon.pl/product-pol-60-Nawigacja-7-AVIN.html

źródło: VORDONAutor |2018-08-30T18:25:11+01:0031 sierpnia 2018 09:21|Kategorie: Inne, Nawigacja, Nawigacje, Newsy, Sprzęt, Top7|Tagi: |1 komentarz

1 komenarz

  1. pop 12 stycznia 2019 w 17:43 - Odpowiedz

    To bagno nie nawigacja.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.