Jesteś tutaj:-, Nawigacja, Nawigacje, Newsy, Sprzęt, Top7-Nawigacja VORDON AV-IN – 7 cali, wiele funkcjonalności

Nawigacja VORDON AV-IN – 7 cali, wiele funkcjonalności

VORDON, producent elektronicznych akcesoriów samochodowych, wprowadził na polski rynek nawigację samochodową GPS AV-IN z 7-calowym, dotykowym ekranem. Zalety urządzenia, to: transmiter FM, odtwarzacz multimediów, a także możliwość użycia kamery cofania, dzięki złączu AV-IN. Gdy kierowca zmieni bieg na wsteczny, wyświetlacz automatycznie zmieni się w monitor kamery cofania.

 

nawigacja vordon 7 av 11

VORDON GPS AV-IN

Użytkownicy wraz z urządzeniem dostają darmową i dokładną mapę 42 krajów Europy z dożywotnimi aktualizacjami. Nawigacje sprawiają, że trasa jest wytyczana szybciej i sprawniej. Urządzenie na bieżąco wyznacza optymalną trasę, w najtrudniejszych miejscach, wspomagając kierowcę wskazówkami. Oprócz tego urządzenie wyposażono w usługę ostrzegania o stałych fotoradarach oraz bogatą bazę punktów użyteczności publicznej.

Nawigacja GPS 7” AV-IN ma zainstalowane mapy 42 krajów Europy. Udostępniamy użytkownikom darmowe mapy z dożywotnią aktualizacją. Urządzenie może służyć również jako tablet, ponieważ ma wbudowany odtwarzacz muzyki oraz wideo, przeglądarkę zdjęć, czytnik e-booków, a nawet kolekcję gier. Co ciekawe, do zestawu można podłączyć kamerę cofania, na przykład modele 8IRPL lub 4SMDPL od VORDON.– powiedział Rafał Stasiak, dyrektor ds. marketingu w firmie VORDON.

Mapy zainstalowane w nawigacji VORDON GPS AV-IN można zastąpić innymi, wgrywając własne, ulubione systemy nawigacyjne. W pełni odblokowany system Windows CE 6.0 daje użytkownikowi dużą swobodę instalacji dodatkowych programów. VORDON GPS AV-IN pełni także funkcję tabletu – w menu urządzenia znalazł się odtwarzacz muzyki, odtwarzacz wideo, przeglądarka zdjęć, czytnik e-booków, a nawet kolekcja gier! Dzięki temu, już po dotarciu do celu, VORDON GPS AV-IN zapewni rozrywkę dzieciom i ich rodzicom.

Vordon pl Nawigacja 7 AVIN 60 1

VORDON GPS AV-IN

Płynną pracę systemu zapewnia procesor o taktowaniu 800 MHz, wspierany przez 128 MB pamięci RAM.  Dodatkowe mapy i aplikacje można zainstalować w wewnętrznej pamięci ROM o wielkości 8 GB lub na dodatkowej karcie microSD. Przydatną funkcją urządzenia VORDON GPS AV-IN jest transmiter FM, który za pomocą fal radiowych pozwala nadawać muzykę z własnych plików muzycznych i odtwarzać ją w samochodowym systemie audio.    Nawigacja wyposażona jest także w złącze Bluetooth, które pozwala bezprzewodowo łączyć się z samochodowym systemem audio lub przenośnymi akcesoriami.

nawigacja vordon 7 av 2

VORDON GPS AV-IN

W zestawie, oprócz urządzenia znajdują się: rysik, zasilacz samochodowy, uchwyt na szybę, plecki do uchwytu oraz kabel USB.

Nawigacje VORDON GPS AV-IN z 7-calowym wyświetlaczem jest dostępna w sklepach Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, Komputronik.pl oraz VORDON.pl w cenie 329 PLN. Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://vordon.pl/product-pol-60-Nawigacja-7-AVIN.html

źródło: VORDONAutor |2018-08-30T18:25:11+01:0031 sierpnia 2018 09:21|Kategorie: Inne, Nawigacja, Nawigacje, Newsy, Sprzęt, Top7|Tagi: |2 komentarze

2 komentarze

  1. pop 12 stycznia 2019 w 17:43 - Odpowiedz

    To bagno nie nawigacja.

  2. Edmund 15 maja 2019 w 11:33 - Odpowiedz

    Po kilku użyciach na ekranie pojawia się napis „bateria rozładowana” a próby ładowania starej jak i nowej baterii nie odnoszą skutku; ciągle ten sam napis jak wyżej. Rady uzyskane z service w Rzeszowie nie pomogły. U mnie w Bydgoszczy powiedzieli, że to usterka występujacz na płycie głównej. Co ja biedny mogę zrobić? ILe może naprawa kosztować? Jest to Vordon X5z AV.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.