Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Sprzęt, Testy i opinie, Top7-Hykker Smartwatch z lokalizatorem GPS – recenzja smartwatcha dla najmłodszych

Hykker Smartwatch z lokalizatorem GPS – recenzja smartwatcha dla najmłodszych

Podsumowanie.

Opisywany Smartwatch z lokalizatorem GPS firmy Hykker jest jednym z wielu tego typu urządzeń dostępnym na rynku. Brak skomplikowanych funkcji-prostota, dobre wykonanie połączone z możliwością wykonywania i  odbierania połączeń oraz monitorowania lokalizacji wydaje się być dobrym rozwiązaniem jeśli chcecie mieć nieco większą kontrolę nad swoją pociechą. Na pewno nie jest to urządzenie z górnej półki cenowej (co też wiąże się z możliwościami). Dostępne jest w sieci sklepów Biedronka od 20.12.2018 w cenie 79,99 zł. Jeśli jest Wam potrzebny tego typu gadżet, zakładając przy tym że przetrwa on jeden sezon zimowy-letni-zimowy w przypadku korzystania z niego przez Wasze pociechy mające niekończący się pokład energii warto się nad nim zastanowić.

Marcin (TECHNOSenior)Autor |2019-01-06T10:14:24+01:006 stycznia 2019 10:14|Kategorie: Artykuły, Nawigacje, Sprzęt, Testy i opinie, Top7|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Marcin 7 stycznia 2019 w 09:13 - Odpowiedz

    Według mnie niezbyt rzetelna recenzja. Autor nie wspomniał o tym, że zegarek można włożyć tylko na malutki nadgarstek. Plastik w głównym korpusie nie jest elastyczny, więc dzieci bardziej „puszyste” zegarka nie założą.
    Autor nie napisał także o jakości aplikacji, która jest chińska, ma ocenę w google play 1,5 – dużo to mówi o jej jakości. Zastanówmy się, czy chcemy przesyłać informacje o naszych dzieciach na chińskie serwery.

    Jakość połączeń głosowych też pozostawia wiele do życzenia…

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.