Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7-Aplikacja mPay w krakowskiej strefie płatnego parkowania

Aplikacja mPay w krakowskiej strefie płatnego parkowania

System płatności przez komórkę mPay rozszerzył zakres usług dostępnych w Krakowie. Od teraz aplikacji można używać także do szybkiego regulowania należności za parkowanie. Rozwiązanie pozwala kierowcom płacić tylko za faktyczny czas postoju i przedłużać go bez konieczności wracania do pojazdu. Pomaga też zlokalizować zaparkowane auto i umożliwia łatwe kontrolowanie wydatków.

 

Mieszkańcy i osoby odwiedzające Kraków mogą już korzystać  z kolejnej usługi dostępnej w ramach aplikacji mobilnej mPay. Do płatności za bilety komunikacji miejskiej dołączyła właśnie możliwość regulowania należności za parkowanie. Rozwiązanie eliminuje koniecznośćodliczania drobnych, szukania parkomatu czy wracania do pojazdu tylko po to, aby przedłużyć postój lub włożyć za szybę bilet parkingowy. Wszystkie czynności związane z płatnością można wykonać zdalnie, z poziomu telefonu. Aplikacja pozwala też w dowolnym momencie sprawdzićaktualny koszt parkowania, ile czasu upłynęło od jego rozpoczęcia oraz kiedy zostanie ono automatycznie zakończone.Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość korzystania z geolokalizacji, dzięki której aplikacja sama rozpoznaje strefę parkowania oraz pomaga odnaleźć zaparkowane auto.

 

Aplikacja mPay w krakowskiej strefie płatnego parkowania

 

Aplikacja mPay umożliwia opłacenie parkowania w trzech wariantach: na czas, na kwotę oraz bez limitu. Kierowcy korzystający z ostatniej metody mogą całkowicie uniknąć konieczności przewidywania, jak długo zajmie im postój i płacą tylko za jego faktyczny czas. Wystarczy, że wysiadając z auta nacisną przycisk „start”, a po powrocie „stop”. Jeżeli kierowca sam nie zatrzyma parkowania, system zrobi to za niego automatycznie o godz. 20:00, kiedy opłaty w krakowskiej strefie przestają być pobierane.

Za parkowanie w aplikacji można płacić przy użyciu elektronicznej portmonetki, którą należy wcześniej zasilić środkami pieniężnymi, np. za pomocą przelewu bankowego lub systemu Blik. Do mPay można też podłączyć kartę płatniczą, co pozwala uniknąć konieczności pamiętania o regularnych zasileniach.

Płatności za parkowanie przy użyciu aplikacji mPay są dostępne także w blisko 30 innych miastach na terenie całej Polski, m.in. w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i Rzeszowie.

Autor |2019-01-05T14:18:43+01:005 stycznia 2019 14:18|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile