Jesteś tutaj:-, Artykuły, Newsy, Produkty z Chin, Sprzęt, Telefony, Testy i opinie, Top7-Test Ulefone Power 3 – na problemy ze słabą baterią

Test Ulefone Power 3 – na problemy ze słabą baterią

Moim zdaniem Ulefone Power 3 przypadnie też do gustu miłośnikom fotografii.  Podwójny aparat firmy Samsung S5k3p3 (interpolacja do 21MP) + 5.0MP został wyposażony w szereg ciekawych funkcji oraz przysłonę f/2.2. Obie kamery tworzą zdjęcia o ostrym pierwszym planie i delikatnym, rozmytym tle. Dzięki zoptymalizowanej kamerze i oprogramowaniu efekty bokeh wyglądają bardziej naturalnie i realistycznie. Możemy dostosować stopień rozmycia zgodnie z własnymi preferencjami.

Dzięki temu można robić naprawdę dobre zdjęcia i materiały wideo, nawet przy dużej różnicy w oświetleniu. Bardziej doświadczeni użytkownicy mogą skorzystać z trybu Profesjonalnego. Zdjęcia wykonane w ciągu dnia, szczególnie słonecznego, są dobre – zarówno pod względem ostrości, jak i odwzorowania kolorów.

Kamera wideo pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD (1080p) z prędkością 30 klatek na sekundę.

 

Najczęstszą bolączką użytkowników smartfonów jest krótki czas funkcjonowania urządzeń na baterii. Często już w połowie dnia okazuje się, że konieczne jest naładowanie urządzenia, co nie tylko ogranicza moblilność, ale także nie zawsze jest możliwe. Power 3 posiada akumulator o pojemności 6080mAh. Według producenta wytrzymała bateria pozwala na 4 dni intensywnego użytkowania i  na 63h ciągłej rozmowy.  Po kilku pierwszych dniach jestem bardzo pozytywnie zaskoczony długością jego pracy na jednym ładowaniu. Test akumulatora przeprowadziłem z włączoną nawigacją. Telefon w ciągu 4-godzinnej jazdy samochodem pochłonął 25% pojemności akumulatora. Dlatego nie boję się polecić go, jako zamiennika klasycznej nawigacji wszystkim kierowcom, którzy narzekają na brak miejsca w gnieździe zapalniczki samochodowej. Podczas zwykłego użytkowania smartfon spokojnie jest w stanie wytrzymać 3-4 pełne doby. Na czuwaniu zużycie baterii jest znikome.

Dodam, że smartfon wyposażony jest też w inteligentny system zarządzania energią, który pozwala na wydłużenie pracy urządzenia dzięki aktywowaniu Trybu Normalnego lub Trybu Ekstremalnego.  Przeprowadzony test realnej pracy, przeprowadzony programem PC Mark pokazał 12 godzin i 38 minut.   Reasumując, bateria jest też bardzo mocnym argumentem do zakupu tego smartfona.Autor |2018-10-05T15:39:15+02:006 października 2018 09:18|Kategorie: Android, Artykuły, Newsy, Produkty z Chin, Sprzęt, Telefony, Testy i opinie, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.