Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Play, Promocje, Rynek, Top7-PLAY wprowadza direct biling w Sklepie Xbox

PLAY wprowadza direct biling w Sklepie Xbox

PLAY był pierwszym operatorem w Polsce, który w lipcu 2013 roku wprowadził system płatności direct billing. Teraz dzięki współpracy z firmą Microsoft (właścicielem usługi Xbox Live) w PLAY można dokonywać płatności komórkowych za treści cyfrowe zakupione na konsolę Xbox One i komputery PC z Windows 10. Płatności te obsługiwane są przez PLAY w ramach usługi „Zapłać z Play”.

Direct billing to doliczenie kwoty internetowych zakupów do rachunku za telefon i możliwość uregulowania płatności razem z kolejnym rachunkiem za abonament. Zakupy za pośrednictwem operatora komórkowego to idealne rozwiązanie dla klientów nieposiadających karty kredytowej, wydatki są chronione limitem miesięcznym do wysokości 800 zł, a każda transakcja w sklepie musi być potwierdzona hasłem do konta Microsoft. Płatności mobilne to również atrakcyjne rozwiązanie dla osób nieużywających innych, bezgotówkowych form płatności.

Usługa jest dostępna dla użytkowników systemu Windows 10 i platformy Xbox, umożliwiając zakupy grę na komputer PC i konsolę, a zakupione aplikacje i treści można wykorzystać w ramach swojego konta Microsoft. Dzięki usłudze „Zapłać z Play” szybko, łatwo i bezpiecznie kupisz nie tylko gry i aplikacje ale również abonamenty Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass.

Szczegółowe informacje o usłudze można znaleźć pod adresem https://www.play.pl/uslugi/zaplac-z-play/

źródło: PlayAutor |2018-10-05T15:16:38+02:005 października 2018 15:12|Kategorie: e-Handel, Newsy, Operatorzy, Play, Promocje, Rynek, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.