Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia, Xiaomi, Zdrowie-Mi Smart Band 6: Krok w przód

Mi Smart Band 6: Krok w przód

Opaski sportowej Mi Smart Band nie trzeba przedstawiać, jest jedną z najpopularniejszych na rynku. Trzeba natomiast przedstawić jej nową, ulepszoną wersję – Mi Smart Band 6

   Mi Smart Band 6 16

1,56 cala czystego obrazu

Nowa opaska Mi Smart Band 6 ma czytelny 1,56-calowy wyświetlacz dotykowy AMOLED. Ekran ma 326 pikseli na cal i około 50 % więcej miejsca na informacje niż jego poprzednik. Przeglądanie kluczowych statystyk i codziennych powiadomień, nawet podczas intensywnego treningu jest proste i wygodne. Ekran obsługuje konfigurowalne tarcze zegara z ponad 60 motywami. Każdy znajdzie styl dla siebie.

Mi Smart Band 6 12

Ćwiczenia

Oprogramowanie rozpoznaje wiele trybów ćwiczeń. Mi Smart Band 6 ma dwa razy więcej trybów fitness, 30 angażujących typów treningu. Użytkownicy mogą teraz korzystać z większej liczby treningów w pomieszczeniach, takich jak rozciąganie i HIIT, wypróbować profesjonalne treningi, takie jak gimnastyka, a także bawić się aktywnościami fitness, takimi jak zumba i taniec. Urządzenie automatycznie wykrywa sześć popularnych aktywności, nawet jeśli nie włączymy trybu treningu, samo rejestruje ich statystyki i włącza je do dziennika aktywności.

Mi Smart Band 6 06

Śledzimy stan zdrowia

Mi Smart Band 6 ułatwia codzienne śledzenie stanu zdrowia. Mierzy natlenienie krwi, dokładne monitoruje tętno, śledzi sen czy drzemki, cykle, w tym REM i jakość oddychania. Produkt wyposażono również w funkcję monitorowania stresu. Jeśli tego potrzebujemy, Mi Smart Band pomoże nam się zrelaksować pomagając przy ćwiczeniach oddechowych.

Mi Smart Band 6 01

Wytrwałość

Mi Smart Band 6 zapewnia 14 dni nieprzerwanej pracy na baterii i ma poręczny port magnetyczny do szybkiego przypinania i odpinania ładowarki. Jest certyfikowany do 5 ATM wodoodporności, czyli może być noszony podczas pływania, nurkowania, czy pod prysznicem. Urządzenie jest dostarczane z miękkimi i wygodnymi paskami w sześciu oryginalnych kolorach do wyboru.Autor |2021-03-29T23:38:46+01:0030 marca 2021 08:30|Kategorie: Android, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia, Xiaomi, Zdrowie|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.