Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Tablety, Telefony, Xiaomi-Smartfony Xiaomi z certyfikatem CE

Smartfony Xiaomi z certyfikatem CE

Produkty oferowane przez firmę Xiaomi spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa wymagane prawem Unii Europejskiej – poinformowało w komunikacie Xiaomi4you.pl. To kolejny krok do większej obecności produktów mobilnych Xiaomi w Polsce i całej Europie.

Producent smartfonów marki Xiaomi poinformował, że uzyskał certyfikat zgodności z normami CE dla swoich produktów. Oznacza to, że producent niedługo będzie bardziej aktywny na rynku europejskim. Więcej modeli smartfonów będzie dostępnych również na polskim rynku – informuje Xiaomi4you.pl

Certyfikowanym produktem jest smartfon Xiaomi Redmi Note 3. Spełnia on wszystkie wymogi formalne związane z posługiwaniem się przez producenta znakiem CE.

Deklaracja zgodności ze strony Xiaomi Communications Co., Ltd. oznacza, że produkty Xiaomi spełniają restrykcyjne normy zawarte w dyrektywie 1999/5/EC, są w pełni bezpieczne i mogą być używane na terenie całej Unii Europejskiej.

Ta informacja potwierdza nasz stan wiedzy na temat spełniania przez smartfony Xiaomi unijnych norm bezpieczeństwa – mówi Sylwester Swalski z Xiaomi4you.pl.
To nam otwiera nam drogę do oferowania produktów w klasie biznesowej oraz w innych profesjonalnych kanałach sprzedaży – dodaje Swalski.

Urządzenia z rodziny Xiaomi zbudowane są z najwyższej jakości komponentów od największych światowych dostawców technologii mobilnych, takich jak firma Qualcomm. Z komponentów tych zbudowanych jest większość innych dostępnych na rynku urządzeń mobilnych.

źródło: Xiaomi4you.pl

KanAutor |2016-01-28T16:46:56+02:0028 stycznia 2016 16:46|Kategorie: Android, Newsy, Rynek, Tablety, Telefony, Xiaomi|Tagi: , , , |4 komentarze

4 komentarze

  1. olaf 28 stycznia 2016 w 19:38 - Odpowiedz

    Zostały tylko jeszcze prawa patentowe (z tym nawet w Indiach sobie nie poradzili) i smartfony będą dostępne u operatorów.

  2. elaludka 28 stycznia 2016 w 19:55 - Odpowiedz

    Co by nie było warto poczekac, a może nas zaskocza? Tez planuje zmiane i licze na cos ekstra 🙂

  3. Tes 28 stycznia 2016 w 21:32 - Odpowiedz

    Świetna wiadomość, bo fajne smartfony

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.