Jesteś tutaj:-, Konkurs, Newsy, Opinie ekspertów, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Telefony, Wydarzenia-Telefon Mudita Pure został oficjalnie wymieniony jako zwycięzca German Design Award 2021

Telefon Mudita Pure został oficjalnie wymieniony jako zwycięzca German Design Award 2021

Dzięki wyjątkowemu, minimalistycznemu desingowi, inspirowanemu japońskimi i skandynawskimi tradycjami projektowymi, łączącymi estetykę zen z naturą, telefon Mudita Pure został wyróżniony i nagrodzony prestiżową nagrodą German Design Award 2021.

Firma ma zaszczyt ogłosić, że Mudita Pure – pierwszy, polski, telefon z ultra niskim SAR, znalazł się wśród laureatów nagrody German Design Award 2021!

 

Telefon Mudita Pure otrzymał nagrodę German Design Award 2021 w kategorii “Doskonały Design Produktu – Komputer i Komunikacja” (ang. “Excellent Product Design – Computer and Communication”), przyznawaną przez Niemiecką Radę ds. Wzornictwa. Lista zwycięzców została oficjalnie ogłoszona w tym tygodniu. Nagroda zostanie przekazana podczas oficjalnej ceremonii wręczenia nagród w lutym 2021r.

 

Jury wydało następujące oświadczenie dotyczące nagrody przyznanej dla Mudita Pure: „Pozornie minimalistyczny i nowoczesny, Mudita Pure jest przyjemnym dla oka telefonem komórkowym, dbający o dobre samopoczucie użytkownika, który bardzo kojarzy się z filozofią zen. Kolor Pebble Grey i harmonizujący wyświetlacz łączą się ze znanymi elementami sterującymi. Funkcjonalność została celowo ograniczona do najistotniejszych usług, a mimo to telefon spełnia wszystkie ważne współczesne potrzeby komunikacyjne”.

 

UWDRw jk

 

German Design Award jest jedną z najbardziej renomowanych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie i cieszy się doskonałą opinią, daleko wykraczającą poza krąg ekspertów. Uczestnictwo w konkursie podkreśla zaangażowanie firm i projektantów w dążeniu do doskonałości.

Nagrody są przyznawane tylko projektom, które reprezentują pionierski wkład w niemiecki i międzynarodowy krajobraz projektowania. Gwarantuje to wysoko cenione, międzynarodowe Jury. German Design Award identyfikuje i prezentuje unikalne trendy w projektowaniu.

Niemiecka Rada ds. Wzornictwa (ang. German Design Council) to jedno z wiodących na świecie centrów kompetencji w zakresie projektowania. Utworzona przez niemiecki parlament i sponsorowana przez niemiecki przemysł, od ponad 60 lat, wspiera firmy we wszystkich kwestiach związanych z rozwojem marek i ich stylistyki.

 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że projekt naszego telefonu został zauważony i wyróżniony przez tak cenionych specjalistów. German Design Award to jedna z ważniejszych międzynarodowych nagród w dziedzinie wzornictwa, przyznawana za jedynie najlepsze prace w dziedzinie projektowania produktów i komunikacji. Cieszymy się, że Mudita dołączyła do grona zwycięzców. – mówi Małgorzata Szostak, Head of Design w firmie Mudita – W trakcie prac projektowych nad Mudita Pure, skupialiśmy się przede wszystkim na użyteczności produktu. Inspirowaliśmy się japońskim i skandynwaskim designem. Chcieliśmy stworzyć telefon, który będzie jak najdłużej służył swoim użytkownikom, a jego wygląd będzie niezależny od trendów. German Design Award 2021 jest ogromnym wyróżnieniem i cieszymy się że nasze wartości prezentowane w tym telefonie zostały docenione przez grono ekspertów, jednak nadal najważniejsza dla nas jest zadowolenie użytkowników Mudita Pure.

 Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.