Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Xblitz Professional V3 Magnetic – nowy wideorejestrator z bestsellerowej serii

Xblitz Professional V3 Magnetic – nowy wideorejestrator z bestsellerowej serii

KGK TRADE, właściciel marki Xblitz poinformował o wprowadzeniu najnowszej odsłony bestsellerowej serii kamer samochodowych. Professional V3 Magnetic jest widorejestratorem, który potrafi nagrać obraz w rozdzielczości 4K. Warto zauważyć, że model ten posiada magnetyczny uchwyt, który posiada wbudowany moduł GPS. To pozwala kamerze na uzyskanie informacji takich jak położenie pojazdu na mapie oraz prędkość z jaką się porusza.

xblitz professional v3 (2)

Dokładny obraz

Najważniejszą kwestią podczas stłuczki i innego, podobnego zdarzenia jest wysokiej jakości nagranie, które będzie dowodem w sprawie. Na szczęście Xblitz V3 oferuje rozdzielczość 4K, co sprawia, że obraz będzie znacznie bardziej dokładny niż ten, który oferują kamery Full HD.

Dużą zasługę ma w tym przypadku obiektyw, który składa się z sześciu soczewek. Finalnie obraz, który dociera do sensora Sony IMX 415 jest przede wszystkim ostry, a także, co bardzo ważne pełen detali. Warto wspomnieć również o szerokim kącie widzenia, który zapewnia nagranie obrazu w zakresie 150 stopni. To oznacza, że kamera nagra wszystko to, co dzieje się przed naszym samochodem, ale także na sąsiednich pasach drogi.

xblitz professional v3 (1)

Cenne informacje

Rzecz jasna, wysoka jakość nagrania jest ważna, ale w wielu przypadkach podstawą, która może sprawić, że rzeczywiście udowodnimy naszą niewinność są przede wszystkim dane o prędkości ruchu w czasie nagrania, a także pozycja, w której pojazd się znajdował. Dołączany moduł GPS, który został umieszczony w uchwycie kamery Xblitz Professional V3 Magnetic pozwala uzyskać te cenne informacje.

Przy okazji należy wspomnieć o funkcji G-Sensor, która odpowiada za zabezpieczenie nagrania w momencie kolizji, lub nagłego hamowania. To bardzo ważne, ponieważ oprogramowanie automatycznie zabezpieczy pliki wideo i uniemożliwi nadpisanie, które spowodowałoby ich usunięcie przez dalsze nagrywanie.

xblitz professional v3 (4)

Dodatkowe funkcje

Wideorejestrator wyposażony jest w funkcję “loop-recording”. Wszystkie dane zapisywane są na karcie pamięci (maksymalna pojemność 256 GB). W przypadku, gdyby zabrakło miejsca kamera usunie stare pliki i nadpisując je uwolni miejsce na nośniku.

Dzięki temu nie będziemy musieli ciągle wyłączać kamery aby wyczyścić microSD ze zbędnych plików. Urządzenie posiada również funkcję Wi-Fi, która pozwala na łączność z naszym smartfonem. Z poziomu aplikacji możemy zmieniać ustawienia kamery, oglądać nagrania, a także pobierać je do pamięci telefonu.

xblitz professional v3 (5)

Dostępność i cena

Wideorejestrator Xblitz Professional V3 Magnetic dostępny jest w sieci Media Markt oraz na stronie producenta w cenie 599 zł. Warto zauważyć, że zamawiając kamerę za pośrednictwem Xblitz.pl nie płacimy za przesyłkę, bowiem producent oferuje darmową dostawę od 100 zł. W zestawie oprócz kamery znajduje się taśma 3M, uchwyt, czytnik kart microSD, instrukcja obsługi oraz zasilacz.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.