Jesteś tutaj:-, Newsy, Produkty z Chin, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top7-AB S.A. oficjalnym dystrybutorem smartfonów OPPO

AB S.A. oficjalnym dystrybutorem smartfonów OPPO

AB S.A., na mocy podpisanej umowy dystrybucyjnej, wprowadzi na polski rynek smartfony marki OPPO, będącej w TOP 5 światowych producentów telefonów komórkowych.

OPPO dzięki sprawnemu marketingowi i konsekwentnemu budowaniu marki, ale przede wszystkim oferując wysoką jakość produktów, znalazło się wśród najlepszych marek mobilnych na świecie. Innowacyjne produkty chińskiego producenta stanowią ciekawą i atrakcyjna alternatywę dla użytkowników poszukujących nowoczesnych rozwiązań mobilnych.

– Podpisanie umowy dystrybucyjnej z jednym ze światowych liderów wśród producentów smartfonów – marką Oppo jest dla nas ważnym wydarzeniem. Potwierdza to kolejny raz, że jesteśmy strategicznym partnerem dystrybucyjnym dla większości światowych producentów nowych technologii. Z naszej perspektywy, gdzie na co dzień współpracujemy z ponad 16 tys. partnerów zauważamy, że zwiększa się udział kanału IT w sprzedaży smartfonów. Wraz z rozwojem telefonów komórkowych i ich ewolucją w kierunku zaawansowanych komputerów osobistych pojawiły się one nie tylko w ofercie telecomów, ale jest coraz większy udział ich sprzedaży w sieciach handlowych. Jestem przekonany, że wspólnie z naszymi partnerami z OPPO osiągniemy sukces wprowadzając na Polski rynek markę smartfonów ze światowego topu– mówi Andrzej Przybyło, prezes zarządu AB S.A.

Na mocy podpisanej umowy AB S.A. jest głównym dystrybutorem smartfonów OPPO na polskim rynku.Autor |2019-01-15T12:47:33+02:0015 stycznia 2019 14:00|Kategorie: Android, Newsy, Produkty z Chin, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.