Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Bezpieczeństwo, e-Sport, Gadżety, Inne, iPhone, Newsy, Rozrywka, Sprzęt, Top7, Xiaomi, Zdrowie, Zdrowie-Inteligentny zegarek HUAMI AMAZFIT od Xiaomi w promocyjnej cenie na geekbuying.pl

Inteligentny zegarek HUAMI AMAZFIT od Xiaomi w promocyjnej cenie na geekbuying.pl

Sklep internetowy geekbuying.pl oferuje atrakcyjną cenę na smartwatch HUAMI AMAZFIT od Xiaomi. 

HUAMI AMAZFIT-  smartwatch z funkcją GPS oraz funkcjami, które ułatwiają codzienne życie. Urządzenie pozwala kontrolować kroki, kalorie, odległość, czas, tętno i wiele innych. Wszystkie dane są  synchronizowane i dostępne w aplikacji  Amazfit oraz MiFit.

 

Xiaomi HUAMI AMAZFIT

 

 

Zegarek powiadomi swojego właściciela o połączeniach, wiadomościach i e-mailach. Tak samo zapewni dostęp do prognozy pogody na żywo, kompasu, alarmu i monitora aktywności. Urządzenie w automatyczny sposób będzie śledziło codzienne kroki, odległość, kalorie i sen. Obudowa jest trwała i odporna na zarysowania. Przy słabym świetle słonecznym wyświetlacz pozostaje widoczny i czytelny.

Xiaomi HUAMI AMAZFIT

Wewnętrzna pamięć zegarka wynosi  4GB. Można załadować muzykę do pamięci wewnętrznej zegarka i podłączyć bezprzewodowe słuchawki Bluetooth. Wtedy można odtwarzać muzykę bez smartfona.

 

HUAMI AMAZFIT od Xiaomi

Zegarek ma wodoszczelną obudowę o stopniu ochrony IP67, jest to odporność na kurz, deszcz, ochlapanie i przypadkowe zanurzenie. Muzyka zawsze pod ręką. Dzięki obecności Bluetooth oraz WiFi można połączyć urządzenie z bezprzewodowymi słuchawkami lub głośnikami. Urządzenie kompatybilne jest z iOS i Android.

Inteligentny zegarek HUAMI AMAZFIT od Xiaomi w promocyjnej cenie na geekbuying.pl

Za pomocą specjalnego kodu rabatowego, można zamówić zegarek w jeszcze niższej cenie. Aby skorzystać z dodatkowego rabatu w wysokości 17 Euro, trzeba w finalizacji zamówienia wpisać kod „5ZBLYAB3”, po użyciu którego cena urządzenia obniży się i wyniesie 82,99 Euro (około 351 zł). Zegarek jest do kupienia na stronie GeekbuyingAutor |2019-01-16T09:30:47+02:0016 stycznia 2019 09:30|Kategorie: Android, Bez kategorii, Bezpieczeństwo, e-Sport, Gadżety, Inne, iPhone, Newsy, Rozrywka, Sprzęt, Top7, Xiaomi, Zdrowie, Zdrowie|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.