Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Telefony-Radio Eska w smartfonach z Androidem

Radio Eska w smartfonach z Androidem

Radio Eska wdrożyło aplikację na telefony z systemem Android dla platformy muzycznej FabrykaMuzy.pl. To kolejna, po aplikacji na iPhone’a, mobilna aplikacja serwisu FabrykaMuzy.pl.

Pierwsza aplikacja mobilna platformy FabrykaMuzy.pl, przeznaczona na iPhone’a, została uruchomiona w listopadzie 2010 r. Aplikacja na Androida jest jej odpowiednikiem i udostępnia użytkownikom analogiczne funkcje. Poza słuchaniem internetowych kanałów muzycznych portalu FabrykaMuzy.pl, użytkownicy aplikacji mogą sprawdzić informacje o utworze i jego wykonawcy, zobaczyć playlistę danego kanału (ostatnie i najbliższe utwory), tygodniową ramówkę i zapowiedzi akcji specjalnych Radia Eska. Mogą również przeczytać najważniejsze newsy muzyczne z FabrykaMuzy.pl, plotki z serwisu Hotplota.pl, czy wpisy na profilach Radia Eska, Eska Rock i platformy FabrykaMuzy.pl na Facebooku. Aplikacja daje możliwość personalizacji treści – m.in. wyboru domyślnych kanałów muzycznych i źródeł newsów.

FabrykaMuzy.pl to druga nasza aplikacja mobilna. Wersja na iPhone’a zyskała bardzo dobre opinie użytkowników, więc postanowiliśmy stworzyć oprogramowanie na kolejną platformę. Wybór padł na Androida – obecnie najszybciej rozwijający się system operacyjny na telefony komórkowe” – mówi Ireneusz Olczak, project manager Grupy Radiowej TIME.

Koncepcję oraz projekt graficzny i funkcjonalny aplikacji opracował dział e-technologii Grupy Radiowej TIME, oprogramowaniem zajęła się Supermedia Interactive. Aplikację można bezpłatnie pobrać z Android Market.

źródło: MediaFM.net

Kan

Autor |2011-07-19T07:07:51+02:0019 lipca 2011 07:07|Kategorie: Android, Aplikacje, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Telefony|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. CB RADIO CHAT 19 lipca 2011 w 15:07 - Odpowiedz

    W telefonach z Androidem jest też CB Radio 🙂 Sprawdź aplikację CB RADIO CHAT – [url]www.cbradiochat.net[/url]

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile