Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Newsy, Sprzęt, Tablety-Mio wprowadza do Polski tablet dla lekarzy

Mio wprowadza do Polski tablet dla lekarzy

Firma MiTAC, właściciel marki Mio, planuje wprowadzenie na polski rynek tabletu dla lekarzy. Urządzenie MioCARE z Android to owoc połączenia technologii biomedycznej, wyspecjalizowanego oprogramowania dla urządzeń przenośnych oraz rozwiązań mobilnych. Wcześniej zostało wprowadzone na rynki azjatyckie. Obecnie MiTAC poszukuje partnerów handlowych do dystrybucji urządzeń w Polsce.

Mio MioCare
Mio MioCare

Tablet MioCARE został zaprojektowany w taki sposób, że z łatwością można korzystać z niego w warunkach szpitalnych. Wielkość urządzenia (przekątna ekranu 6”) została dobrana tak, żeby mogło się ono łatwo zmieścić w kieszeni lekarskiego fartucha i aby można je było chwycić jedną ręką.

Mio MioCare
Mio MioCare

Producent zadbał o to, żeby tablet mógł być poddawany dezynfekcji i odkażany 75 proc. roztworem alkoholu, co jest niezbędne podczas korzystania ze sprzętu w szpitalu. Urządzenie ma też wbudowany Bluetooth i bezprzewodową sieć WiFi oraz dostęp do dedykowanej usługi Chmury. Wyposażono je m.in. w czytnik, za pomocą którego lekarze mogą odczytywać kody kreskowe na kartach pacjentów.

Mio MioCare
Mio MioCare

Obecnie marka Mio jest na etapie poszukiwania partnerów handlowych wspierających firmę w dystrybucji urządzenia w Polsce.

źródło: MiTAC

Kan

Warto przeczytać:
Mio MioCARE: tablet dla lekarza

Autor |2012-10-26T10:31:18+02:0026 października 2012 10:31|Kategorie: Android, Nawigacje, Newsy, Sprzęt, Tablety|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile