Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy-Zyxel Multy Pro – rozwiązanie do zarządzania siecią Wi-Fi

Zyxel Multy Pro – rozwiązanie do zarządzania siecią Wi-Fi

Zyxel Communications przedstawi pierwsze na świecie rozwiązanie do zarządzania siecią Wi-Fi, umożliwiające operatorom usług dostarczanie sieci bezprzewodowej obejmującej zasięgiem cały dom i oferujące użytkownikom wyjątkowy poziom satysfakcji oraz szybką i atrakcyjną kosztowo instalację. Prezentacja rozwiązania odbędzie się podczas Broadband World Forum w Berlinie.


Multy Pro – rozwiązanie do zarządzania Wi-Fi obsługuje bramy o wysokiej wydajności wraz z Wi-Fi excellence, optymalnym połączeniem sprzętowym i programowym oraz system mesh umożliwiający optymalizację wydajności systemu bezprzewodowego i dostarczenie sygnału do każdego miejsca w domu. Operatorzy usług będą mogli zredukować koszty obsługi telefonicznej i wizyt u klientów, ponieważ rozwiązanie Multy Pro obsługuje zarządzanie zdalne TR-069 oraz TR-181.

Konsumenci korzystają z aplikacji wymagających coraz większej przepustowości i oczekują stabilnych połączeń. W związku z tym rośną wymagania w stosunku do dostawców usług, którzy powinni zapewniać bezproblemową pracę w domowych sieciach Wi-Fi. To właśnie umożliwia Multy Pro ,/i>– powiedział Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager Zyxel Communications. – Ponadto, dzięki zdalnej aplikacji Multy Pro, możliwa jest prosta samoobsługa abonentów, co oznacza, że skargi klientów przejdą do przeszłości.

Firma Zyxel na Broadband World Forum w Berlinie zaprezentuje także inne rozwiązania ze swojego obszernego portfolio, które m.in. zapewniają kompleksową obsługę LTE zarówno wewnątrz i zewnątrz pomieszczeń, jak też podczas przemieszczania się. Rozwiązania te obejmują błyskawiczną łączność 4G i LTE jako połączenie zapasowe dla sieci stacjonarnych lub jako kombinacja zwiększająca niezawodność i zasięg, na przykład w miastach lub w obszarach wiejskich.

Podczas Broadband World Forum zaprezentowane zostaną także korzyści związane z przenoszeniem przez operatorów (MSP) usług zarządzania do chmury i zastosowaniem rozwiązania firmy Zyxel do zarządzania siecią Nebula Cloud. Dzięki niemu operatorzy MSP będą mogli zwiększyć swoją produktywność poprzez zarządzanie z poziomu jednego interfejsu chmurowego wieloma urządzeniami przewodowymi, bezprzewodowymi i zabezpieczającymi.

Stoisko Zyxel na Broadband World Forum 2017 będzie dostępne od 24 do 26 października (wtorek-czwartek) w Messe Berlin w Niemczech.

źródło: ZYXEL

KanAutor |2017-10-09T10:11:15+01:009 października 2017 10:11|Kategorie: Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.