Jesteś tutaj:-, Internet stacjonarny, Newsy, Rynek, Sprzęt sieciowy-Ericsson i Cisco rozszerzają zakres współpracy o nowe rozwiązania Wi-Fi

Ericsson i Cisco rozszerzają zakres współpracy o nowe rozwiązania Wi-Fi

Ericsson i Cisco rozszerzają zakres swojej współpracy strategicznej o nowe rozwiązania Wi-Fi, znane jako sieci EWN (Evolved Wi-Fi Networks). Sieci EWN łączą technologię dostępu do 3GPP firmy Ericsson oraz sieci i aplikacje bazowe z portfela produktów Wi-Fi firmy Cisco, tworząc niezawodne rozwiązania Wi-Fi o najwyższej wydajności dla odbiorców usług mobilnych i stacjonarnych Ericsson, a także klientów z innych sektorów rynkowych.

Oferta będzie obejmować wstępnie zintegrowane i zweryfikowane rozwiązania, zapewniające szereg korzyści dla użytkowników:

  • Indoor Small Cells: Połączenie wewnętrznych sieci dostępowych Ericsson z technologią Cisco® WLAN pozwala na wdrożenie oferowanych rozwiązań w obiektach korzystających zarówno z łączności komórkowej, jak i Wi-Fi.
    Operator Wi-Fi: Pozwala operatorom posiadającym zewnętrzne sieci dostępowe Ericsson na korzystanie z Cisco WLAN, aby zapewnić dostęp do usług klientom firmy.
  • Traffic Steering: Integracja Cisco WLAN z sieciami makro lub wewnętrznymi sieciami dostępowymi Ericsson, poprzez wykorzystanie unikalnej funkcji sterowania przepływem połączeń w czasie rzeczywistym firmy Ericsson, pozwala operatorom na sterowanie przepływem użytkowników pomiędzy dostępowymi sieciami komórkowymi i Wi-Fi, zapewniając najwyższą jakość dla klienta końcowego.
  • Core Network Integration: Dzięki zastosowaniu zaufanych opcji konfiguracji, integracja Cisco WLAN z rozwiązaniem Packet Core Ericsson pozwoli operatorom na oferowanie wszystkich usług sieci bazowej dla urządzeń wielomodowych przez Wi-Fi. Atuty rozwiązania Wi-Fi Calling oferowanego przez Ericsson, już teraz umożliwiają bezproblemowe przesyłanie głosu z wykorzystaniem Cisco WLAN.

Rima Qureshi, Head of Region North America, odpowiedzialna w Ericsson za strategiczne partnerstwo z Cisco, mówi:”Nasza strategiczna współpraca pozwala na połączenie ogromnych możliwości dwóch wiodących graczy z sektora sieci, technologii mobilnych i chmury, co umożliwia tworzenie najlepszych, kompleksowych rozwiązań i możliwości dla naszych klientów. Objęcie technologii Wi-Fi zakresem współpracy, pozwoli naszym klientom na oferowanie najwyższej klasy produktów Wi-Fi w ramach swoich sieci. Dodatkowym atutem jest nasza gama wiodących produktów 3GPP oraz wsparcie zespołu odpowiedzialnego za usługową część działalności”.

„Szacuje się, że ruch generowany przez sieci Wi-Fi będzie wzrastać i osiągnie 50 procent całkowitego ruchu IP do roku 2020. W związku z tym, głównym celem dostawców będzie oferowanie najlepszych możliwych usług łączności dla swoich klientów. W oparciu o naszą rozszerzoną współpracę strategiczną z firmą Ericsson, pragniemy dostarczać niezawodne i wydajne rozwiązania Wi-Fi najwyższej jakości” – mówi Yvette Kanouff, SVP & GM – Service Provider Business Unit, Cisco.

Za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań z nowej oferty odpowiadać będzie zespół organizacji usług Ericsson, podczas gdy firma Cisco zapewni pełne wsparcie produktowe. Zdolność firmy Ericsson do świadczenia usług na skalę światową pozwoli operatorom na przyjęcie nowych modeli biznesowych i rozszerzenie zakresu działalności o nowe rynki. Rozwiązania EWN mogą być oferowane jako w pełni zarządzana usługa dostępna globalnie, w ponad 180 krajach. Pozwoli to na szybsze i łatwiejsze wdrażanie nowych rozwiązań.

źródło: Ericsson

Kan

Autor |2017-01-13T07:13:42+01:0013 stycznia 2017 07:13|Kategorie: Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Rynek, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile