Jesteś tutaj:-, Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy, Targi i konferencje-Planet ICA-W3250V – zewnętrzny monitoring w jakości FullHD

Planet ICA-W3250V – zewnętrzny monitoring w jakości FullHD

Kamera Planet ICA-W3250V z diodami IR zapewnia wysokiej jakości obraz, pożądany w całodobowych systemach monitoringu przez sieci IP. Urządzenie obsługuje kompresję h.264 oraz JPG, co gwarantuje wysoką jakość nagrywania w rozdzielczości FullHD z prędkością 30 kl./s.


Kamera została wyposażona w uchwyt montażowy, przez który przeprowadzone są wszystkie kable, co ułatwia montaż i dodatkowo zabezpiecza przed szkodliwym działaniem wody. ICA-W3250V to idealne rozwiązanie dla zewnętrznych systemów monitoringu budynków, dróg, parkingów, garaży, stacji kolejowych i lotnisk.


Aby umożliwić pracę kamery w różnych warunkach, producent wyposażył urządzenie w tzw. Tryb Korytarzowy, w którym format obrazu zostaje zmieniony z poziomego 16:9 na pionowy 9:16. W trybie tym ułatwione jest monitorowanie wąskich korytarzy, co jest szczególnie przydatne w hotelach, szpitalach, tunelach i podobnych miejscach.


Dzięki możliwości regulacji w zakresie od 3-10,5 mm, kamera ICA-W3250V spełnia wymagania stawiane przez zaawansowane systemy monitoringu. Na przykład monitoring autostrady może być skierowany na dwa lub więcej pasów ruchu, ale też na jeden konkretny pas. W obu przypadkach kamera zapewni znakomitą jakość i ostrość obrazu.


Planet ICA-W3250V oferuje szereg zaawansowanych funkcji, które wspomagają działanie monitoringu oraz ułatwiają zarządzanie zdarzeniami. Wśród tych funkcji znajduje się auto-iris, która odpowiada za poprawę jakości obrazu, interfejs wejścia i wyjścia audio, który pozwala na prowadzenie dwukierunkowej komunikacji głosowej oraz cyfrowe złącze, umożliwiające podłączenie zewnętrznych czujników i sensorów.

Model ICA-W3250V obsługuje bezprzewodową łączność Wi-Fi w standardzie IEEE 802.11n, przez co umożliwia transmisję z maksymalną prędkością do 150 Mb/s. Za bezpieczeństwo odpowiadają standardy szyfrowania WEP i WPA. Obsługa bezprzewodowej łączności umożliwia błyskawiczną integrację kamery z istniejącym systemem monitoringu.

Ponadto kamera ma obudowę z certyfikatem odporności IP66, która zapewnia ochronę przed deszczem, kurzem oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

źródło: Planet Technology

Kan

Autor |2015-11-14T08:11:48+01:0014 listopada 2015 08:11|Kategorie: Gadżety, Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy, Targi i konferencje|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile