Jesteś tutaj:-, Apple, Artykuły, Gadżety, Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Sprzęt sieciowy, Testy i opinie-Test MobileLite Wireless G2: niezbędnik użytkownika smartfona

Test MobileLite Wireless G2: niezbędnik użytkownika smartfona

Niski poziom baterii to jeden z najmniej pożądanych komunikatów, które pojawiają się na wyświetlaczach naszych urządzeń, a w pobliżu nie ma gniazdka elektrycznego. MobileLite Wireless G2 stanowi nie tylko własną sieć Wi-Fi, ale może być też użyte jako ładowarka, gdy potrzebujemy dodatkowej dawki energii dla swojego mobilnego urządzenia. Funkcja ta umożliwia ładowania telefonu komórkowego czy tabletu przy użyciu wbudowanego portu USB. Wystarczy połączyć go z telefonem za pomocą kabla USB i proces ładowania zaczyna się automatycznie. Urządzenie wyposażone zostało w wbudowany akumulator litowo-jonowo 4640 mAh 3.8v. Taka pojemność pozwala na 13 godzin pracy, dzięki czemu w każdej chwili możemy naładować smartfon lub tablet lub zapewnić rozrywkę nawet podczas długich podróży.

Podsumowanie


Rozpoczął się sezon dla wielbicieli aktywnego wypoczynku. Wakacje i sport to doskonałe połączenie, ale z nowoczesnym gadżetem zabawa jest jeszcze lepsza. Baterie telefonów i tabletów najczęściej rozładowują się w najmniej odpowiednim momencie, a łączność ze światem jest priorytetem. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest przenośne źródło zasilania, a testowany sprzęt zapewni także solidny zastrzyk energii. Do czego by się można było doczepić, to do braku obsługi systemu Windows Phone. Jeśli jesteś maniakiem nowych technologii i uwielbiasz aktywność na świeżym powietrzu, to MobileLite Wireless G2 może być użytecznym wyposażeniem turystycznego plecaka i być przydatny podczas długich podróży. Oficjalna polska cena, w czasie pisania tej recenzji nie była jeszcze znana. MobileLite Wireless G2 ma być dostępny w sprzedaży w drugiej połowie czerwca.

Andrzej Kisiała2 komentarze

  1. ors 19 czerwca 2014 w 14:23 - Odpowiedz

    Wyjeżdżam na jeziora wiec sprzęt dla mnie

  2. kia 22 czerwca 2014 w 18:23 - Odpowiedz

    Gdzie to można kupić?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile