Jesteś tutaj:-, Newsy, Płatności, Promocje, Rynek, Samsung, Sprzęt-Do 700 zł zwrotu – przy zakupie odkurzacza Samsung

Do 700 zł zwrotu – przy zakupie odkurzacza Samsung

Wszyscy opiekunowie zwierząt wiedzą, że październik to nie tylko spacery w pięknej jesiennej aurze, ale również czas kiedy czworonogi zaczynają gubić sierść. Utrzymanie porządku w mieszkaniu jest w tym czasie wyjątkowo trudne. Z pomocą przyjdą odkurzacze bezprzewodowe Samsung.

Sezonowe wypadanie sierści u psów czy kotów to coś o czym musi pamiętać każdy właściciel. Przypominamy sobie o tym latem i jesienią, kiedy sierść czworonoga zmienia się i przystosowuje do nowych warunków pogodowych. Mocny i skuteczny odkurzacz to zatem podstawowe wyposażenie każdego miłośnika zwierząt. Pozwoli on zachować czystość i porządek w domu nawet w okresie wzmożonego gubienia przez nie sierści.

Szczególnie dobrze w takich warunkach spisze się najnowszy odkurzacz pionowy Samsung Bespoke Jet™ AI. Ten najsilniejszy bezprzewodowy odkurzacz Samsung został wyposażony w silnik HexaJet™ o mocy do 730 W, który generuje moc ssącą do 280 W. W zestawie znajdują się dwie baterie, których łączny czas pracy wynosi do 160 minut, czyli prawie 3 godziny!

Odkurzacz pionowy został wyposażony w zestaw specjalistycznych końcówek, które w połączeniu z dużą mocą i długim czasem pracy zapewnią skuteczne wysprzątanie całego mieszkania. Właścicieli zwierząt zainteresuje szczególnie końcówka Pet Tool+, która została ulepszona w porównaniu z wcześniejszymi modelami. W efekcie miłośnicy czworonogów mogą jeszcze skuteczniej pozbyć się włosów z podłogi i mebli. Dodatkowo konstrukcja końcówki zapobiega plątaniu się włosów.

 

BESPOKE Jet AI Black Lifestyle KV Product 5 Dog Included min 1 544x408 kopia

 

Samsung Bespoke Jet™ AI wyposażony jest także w elektroszczotkę Active Dual LED AI zapewniającą skuteczne czyszczenie różnych rodzajów powierzchni. Z kolei wbudowane oświetlenie LED pomaga zobaczyć kurz i sierść w każdym, nawet najciemniejszym miejscu, np. za szafą czy sofą. Z kolei elektroszczotka Slim LED AI ma bardzo zwrotną konstrukcję i pozwala dokładnie posprzątać wąskie przestrzenie.

Kolejnym wyróżnikiem odkurzacza Samsung Bespoke Jet™ AI jest unikalna stacja czyszcząca All-in-One. To właśnie ona sprawia, że proces odkurzania jest nie tylko wygodniejszy, ale przede wszystkim bardziej higieniczny. Wszystko za sprawą technologii Air Pulse do automatycznego opróżniania pojemnika na zanieczyszczenia. W przypadku Bespoke Jet™ AI stację tę udoskonalono dodatkowo o technologię Air Spin Edge – mechanizm, który obraca się z prędkością do 1000 obr./min., ułatwiając usuwanie nawet zaplątanych włosów. Ponadto stacja jest wyposażona w wielowarstwowy filtr zatrzymujący do 99,999% cząstek kurzu podczas opróżniania pojemnika na kurz, co na pewno ucieszy alergików.

Omawiając odkurzacz Samsung Bespoke Jet™ AI, nie sposób pominąć sztuczną inteligencję, która stanowi jego kolejny wyróżnik. Dzięki AI odkurzanie najnowszym modelem nabiera całkiem nowego wymiaru. W trybie odkurzania AI urządzenie rozpoznaje rodzaj powierzchni i dostosowuje do niej moc ssącą. Pozwala to na dłuższe odkurzanie na jednym ładowaniu bez konieczności przełączania trybów przy każdej zmianie powierzchni np. z dywanu na kafelki.

 

BESPOKE Jet AI Black Lifestyle KV Product 1

 

Do 700 zł zwrotu – kup odkurzacz bezprzewodowy Samsung, zostaw opinię i otrzymaj zwrot na konto.

Wybierz jedyny odkurzacz jakiego potrzebujesz już teraz i skorzystaj z promocji ze zwrotem do 700 zł.

Teraz przy zakupie wybranego odkurzacza bezprzewodowego Samsung Bespoke Jet lub Jet możesz zyskać zwrot na konto aż do 700 zł. Promocja trwa od 26.09 do 5.11.2023 roku. lub do wyczerpania puli zwrotów.

 

Mechanizm promocji:

Kup wybrany odkurzacz Bespoke Jet lub Jet w terminie promocji, zostaw opinię i odbierz zwrot na konto do 700 zł.

Szczegóły promocji na jet.samsung.pl

 

Autor |2023-10-30T13:16:05+01:0030 października 2023 14:00|Kategorie: e-Handel, Newsy, Płatności, Promocje, Rynek, Samsung, Sprzęt|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile