Jesteś tutaj:-, e-Handel, Newsy, Promocje, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia-Startuje przedsprzedaż najnowszych urządzeń Galaxy

Startuje przedsprzedaż najnowszych urządzeń Galaxy

Smartfony Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5, smartwatche Galaxy Watch6 i Galaxy Watch6 Classic, oraz rodzina tabletów Galaxy Tab S9 są już dostępne w specjalnych przedsprzedażowych ofertach

 

Samsung Galaxy Z Flip5 i Z Fold5

Decydując się na zakup Galaxy Z Fold5 i Galaxy Z Flip5 w przedsprzedaży, można nabyć urządzenie w wariancie pamięci 512GB w cenie wariantu 256GB. W ten sposób nie tylko można zyskać 2 razy więc pamięci, ale również zaoszczędzić nawet do 600 PLN.

W ramach Programu Odkup, można z kolei wycenić i odsprzedaż swój dotychczasowy smartfon, aby zyskać od 500 PLN do 3200 PLN gwarantowanego zwrotu przy zakupie najnowszego Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5.

Alternatywnie do Programu Odkup można skorzystać z oferty Zwrot na Kartę, gdzie przy zakupie jednego z premierowych smartfonów Galaxy, Samsung oferuje 450 PLN w formie zwrotu na kartę do płatności mobilnych.

Dodatkowo, wszyscy, którzy zamówią Galaxy ZFlip5 lub Galaxy Z Fold5 w ciągu dwóch dni od startu przedsprzedaży (do 28 lipca) mają szansę otrzymać w prezencie słuchawki Galaxy Buds2 w kolorze czarnym.

Szczegółowe informacje i regulamin oferty przedsprzedażowej dostępne są na stronie

 

Samsung Galaxy Watch6

Decydując się na zakup jednego z najnowszych smartwatchy Galaxy Watch6 lub Galaxy Watch6 Classic w ofercie przedsprzedażowej można skorzystać z Programu Odkup, by pomniejszyć kwotę zakupu o wartość odsprzedanego urządzenia lub opcji Zwrotu na Kartę, by trzymać zwrot na kartę do płatności mobilnych w wysokości 450 PLN. Dodatkowo, wybierając jeden z najnowszych smartwatchy Galaxy w ofercie przedsprzedażowej można otrzymać dodatkowo wygodny, idealny do korzystania podczas snu, pasek Fabric Band w kolorze czarnym lub beżowym – w zależności od modelu zegarka.

Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są na stronie

 

Samsung Galaxy Tab9

Konsumenci, którzy zdecydują się na zakup jednego z tabletów Galaxy Tab S9, TabS9+ lub Tab S9 Ultra w terminie do 10 sierpnia, także mogą skorzystać z oferty podwojenia pamięci, oszczędzając nawet do 700 PLN. Można również wybierać między Programem Odkup a ofertą Zwrot na Kartę, żeby zasilić kartę do płatności mobilnych kwotą 450 PLN.

Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są na stronie

 

 

Jak skorzystać z przedsprzedażowej oferty na urządzenia Galaxy?

  1. Dokonać zakupu smartfonów Galaxy Fold5 lub Galaxy Z Flip5, smartwatchy Galaxy Watch6, lub Watch 6 Classic bądź tabletu z rodziny Tab S9 u Partnera Handlowego[5] w terminie od 26.07.2023 r. do 08.2023 r.
  2. Aktywować zakupione w Promocji Urządzenie w terminie od 27.07.2023 r. do 17.08.2023 r.
  3. Zalogować się do Aplikacji Samsung Members na zakupionym urządzeniu w ramach Konta Samsung.
  4. Wypełnić formularz dotyczący Programu Odkup lub Programu Zwrotu na Kartę.

 

Należy pamiętać, że skorzystanie z Programu Odkup wyklucza możliwość otrzymania Zwrotu na Kartę i odwrotnie. Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są w zależności od urządzeń na stronach:

  • Samsung Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5 – samsung.com/pl/campaign/smartphones/przedsprzedaz/
  • Samsung Galaxy Watch 6 i Samsung Galaxy Watch6 Classic – samsung.com/pl/campaign/smartwatches/przedsprzedaz/
  • Samsung Galaxy Tab S9 – samsung.com/pl/campaign/tablets/przedsprzedaz/

 

W związku z premierą najnowszych Galaxy Z Flip5 i Galaxy Fold5 Samsung uruchomił także secjalną infolinię (801 880 888) dedykowaną foldom, gdzie można otrzymać fachową pomoc wykwalifikowanych konsultantów w każdym temacie związanym z nowymi urządzeniami.

 

Galaxy Z Flip5 Z Fold5 Pre order Horizontal Samsung 1

Autor |2023-07-27T09:52:47+02:0027 lipca 2023 10:30|Kategorie: Android, e-Handel, Newsy, Promocje, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.