Jesteś tutaj:-, Muzyka, Newsy, Promocje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telewizja, Wydarzenia-Kup wybrany telewizor Samsung, dobierz soundbar i uzyskaj do 2 tys. złotych rabatu

Kup wybrany telewizor Samsung, dobierz soundbar i uzyskaj do 2 tys. złotych rabatu

Teraz kupując wybrany zestaw telewizor z soundbarem można zyskać rabat do 2 tys. złotych. Ofertą objęte są wybrane, tegoroczne modele telewizorów Samsung Neo QLED, QLED, OLED i The Frame i wybrane soundbary Q-Serii, B-Serii i Ultra Slim. Promocja w wybranych sieciach sprzedaży obowiązuje do 18 września lub do wyczerpania puli towarów.

W ramach oferty specjalnej widzowie kupujący określone telewizory Samsung będą mogli od razu stworzyć bogaty system audiowizualny w swoim domu. Do wyboru jest wiele różnych opcji, dzięki czemu można skonfigurować zestaw idealnie dobrany do swoich potrzeb.

GQ55S95BATXZG 011 Front3 Space Silver

Lista telewizorów obejmuje dwa modele Neo QLED – QN91 i QN85 – które świetnie sprawdzą się w roli domowego centrum rozrywki. To telewizory do filmów, sportu i gier, gdzie za sprawą technologii Quantum Mini LED sterowanie podświetleniem jest bardziej precyzyjne niż kiedykolwiek, co przekłada się m.in. na bogatszy i bardziej szczegółowy obraz. W ofercie jest także wprowadzony w tym roku Samsung OLED z technologią QD OLED, który zachwyca jasnością, pięknymi kolorami i głęboką czernią. Lista obejmuje również telewizor QLED Q80B, który dzięki technologii Quantum Dot wypełni ekran miliardem kolorów, oddając realizm każdej sceny. Z kolei obecność na liście promocyjnych produktów telewizora The Frame z pewnością ucieszy fanów dobrego designu, a z nową Matową Powłoką Ekranu widzowie wejdą na wyższy poziom wrażeń wizualnych.

HW Q800B 001 Set Front Black

HW Q800B

 

HW S801B 002 Set R Perspective White

HW S801B

 

Wśród promocyjnych soundbarów są produkty, które pozwolą rozbudować możliwości audio telewizorów, a także wpasują się stylistycznie. HW-Q800B, HW-Q700B, HW-Q600B i HW-Q60B to przedstawiciele Q-Serii, którzy oferują m.in. Bezprzewodowe Dolby Atmos, czyli kinowy, przestrzenny dźwięk bez dodatkowych przewodów. Z kolei designerska seria Ultra Slim – S800B i S801B – wyróżnia się unikatowym wzornictwem obudowy o głębokości zaledwie 4 cm. Obie serie wspierają Q-Symphony, dzięki któremu telewizor i soundbar stworzą naprawdę zgrany duet. Dopełnienie oferty specjalnej stanowi soundbar HW-B550, który dostarcza głęboki, bogaty bas z bezprzewodowym subwooferem.

Szczegółowe informacje oraz regulaminy promocji dostępne są na stronach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, NEONET i w salonach Samsung Brand Store.

Promocja trwa do 18 września br lub do wyczerpania puli towarów.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.