Jesteś tutaj:-, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia-Aktualizacja oprogramowania telewizorów Samsung wprowadza obsługę w języku ukraińskim

Aktualizacja oprogramowania telewizorów Samsung wprowadza obsługę w języku ukraińskim

Samsung przygotował aktualizację oprogramowania dla telewizorów zakupionych w Polsce, która pozwala zmienić język systemowy i menu na ukraińskie. Znowelizowane oprogramowanie można pobrać dla modeli wyprodukowanych w 2020, 2021 i 2022 roku i sprzedawanych w Polsce.

Dzięki aktualizacji można będzie zmienić język systemowy z polskiego na ukraiński. Oznacza to, że menu i interfejs telewizora, a także wszystkie opcje ustawień zostały przetłumaczone na język ukraiński. Znacznie ułatwi to korzystanie z telewizorów licznej grupie obywateli Ukrainy, którzy obecnie przebywają w Polsce.

QN85B

 

Aktualizacja krok po kroku

Ukraiński, jako język systemowy, dostępny będzie dla telewizorów z roczników 2020/2021/2022 wraz z najnowszą aktualizacją. Jeśli telewizor podłączony jest do internetu i ma włączoną aktualizację automatyczną zostanie ona wgrana, gdy tylko się pojawi.

Dostępność aktualizacji dla telewizora podłączonego do internetu można sprawdzić poprzez menu. W tym celu należy wybrać „Ustawienia”, przejść do „Pomocy technicznej” i wybrać opcję „Aktualizacja oprogramowania”. Jeśli dostępna będzie nowsza wersja oprogramowania można będzie ją zainstalować wybierając „Aktualizuj teraz”.

Jeśli telewizor nie jest podłączony do internetu aktualizację można wgrać za pośrednictwem nośnika USB. W tym celu należy odwiedzić Centrum pobierania (www.samsung.com/pl/support/downloadcenter), wyszukać odpowiedni model telewizora, pobrać plik na komputer, rozpakować go, a następnie zapisać w pamięci USB. Po podłączeniu nośnika USB do telewizora należy postępować, jak w przypadku aktualizacji ekranu podłączonego do internetu (Ustawienia – Pomoc techniczna – Aktualizacja oprogramowania – Aktualizuj).Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.