Jesteś tutaj:-, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia-Samsung Bespoke Jet™ zapewnia kompleksową pomoc w odkurzaniu, dzięki All-in-One Clean Station™

Samsung Bespoke Jet™ zapewnia kompleksową pomoc w odkurzaniu, dzięki All-in-One Clean Station™

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. ogłosiła wprowadzenie na rynek Bespoke Jet™, bezprzewodowego odkurzacza z All-in-One Clean Station™ gwarantującego higieniczne czyszczenie za sprawą wielowarstwowego systemu filtracyjnego wyłapującego 99,999% zanieczyszczeń. Poza All-in-One Clean Station™ – stacją dokującą, która ładuje urządzenie i automatycznie opróżnia pojemnik na kurz – ten lekki odkurzacz wyposażono także w lepszy niż w poprzednim modelu silnik Digital Inverter, umożliwiający jeszcze skuteczniejsze czyszczenie.

Bespoke Jet™ to elegancki pionowy odkurzacz, gwarantujący higieniczne czyszczenie za sprawą Aill-in-One Clean Station™ i mocy ssania do 210 W. Innowacyjne urządzenie zostało wyróżnione podczas gali wręczania nagród CES Innovation Awards 2021.

 

– Dziś czystość stanowi priorytet dla użytkowników na całym świecie, dlatego chcieliśmy stworzyć urządzenie oferujące wygodniejsze i bardziej innowacyjne funkcje sprzątania domu – mówi Hyesoon Yang, Executive Vice President and Head of Customer Experience of the Digital Appliances Business w Samsung Electronics. – Samsung Bespoke Jet™ zapewnia nie tylko moc i wydajność potrzebne, by podłogi w domu zawsze lśniły, ale także piękny design, który idealnie pasuje do wystroju każdego pomieszczenia.

 

Higieniczne sprzątanie

Bespoke Jet™ wyposażono w All-in-One Clean Station™, która zapewnia higieniczną czystość w przestrzeni mieszkalnej podczas odkurzania. Gdy urządzenie jest zadokowane, za sprawą wyjątkowej technologii Air Pulse firmy Samsung, All-in-One Clean Station™ automatycznie opróżnia pojemnik na kurz, nie dopuszczając do tego, by jakiekolwiek drobinki wydostały się na zewnątrz, z powrotem na wysprzątane już powierzchnie. Co więcej, w tym samym czasie automatycznie ładuje odkurzacz.

Wielowarstwowy system filtracyjny o skuteczności na poziomie 99,999% gwarantuje, że podczas odkurzania z Bespoke Jet™ wydostaje się wyłącznie czyste powietrze. Gdy powietrze jest zasysane do urządzenia, główny cyklon wyodrębnia duże drobinki kurzu, które są zbierane na filtrze o metalowej siateczce. Następnie mikrofiltr wyłapuje drobniejsze cząsteczki, a na końcu filtr do pyłków wychwytuje mikrocząsteczki kurzu, które w innych warunkach łatwo mogłyby „uciec”. Co więcej, wszystkie elementy i filtry można myć, co pozwala zachować ich higieniczną czystość.

 

Bespoke Jet 1

 

Najwyższa moc odkurzania i lekki design

Niezależnie od tego, czy używany jest do czyszczenia twardych podłóg, czy dywanów Bespoke Jet™ oferuje maksymalną moc ssania, co zapewnia doskonałą efektywność. Wbudowany w urządzenie silnik Samsung Digital Inverter jest o 47% lżejszy niż ten, który zastosowano w modelu Jet906, i generuje do 210 W7 mocy ssania.

Rozwiązanie Jet Cyclone pozwala cieszyć się czystszym powietrzem i mocniejszym ssaniem. Jego wysokowydajna, wielocyklonowa struktura sprawia, że tworzy on optymalną ścieżkę powietrza, redukując opór i do minimum ograniczając utratę mocy ssania, by w higieniczny sposób wyłapywać drobinki kurzu wciągnięte do wnętrza odkurzacza.

Korpus Bespoke Jet™ waży zaledwie 1,44 kg. Urządzenie jest zatem na tyle lekkie, że można nim wygodnie manewrować i za jednym razem wysprzątać cały dom. Pozwala z łatwością odkurzać siedzenia i oparcia krzeseł oraz kanap, wierzch szafek i stołów, żaluzje, przestrzeń pod sprzętami AGD czy schody.

 

Komfort czyszczenia

Bespoke Jet™ wyposażono w wygodny cyfrowy wyświetlacz LCD obsługujący 28 języków. W czytelny sposób prezentuje on wszystkie potrzebne informacje, w tym ustawienia mocy ssania i poziom naładowania baterii. Powiadamia ponadto o wszelkich problemach, takich jak zatkanie, zaplątane w szczotkę przedmioty czy brakujące filtry. Co więcej, wyświetla również wytyczne jak te problemy rozwiązać.

Odkurzacz wyposażony jest także w pojemną baterię. Zapewnia ona pracę Bespoke Jet™ nawet przez godzinę, zaś po upływie tego czasu można z łatwością wymienić ją na zapasową, przedłużając czas odkurzania aż do dwóch godzin. Wyjątkowa technologia Samsung gwarantuje ponadto, że bateria zachowa 70% pierwotnej wydajności nawet przez 500 cykli sprzątania.

Dodatkowo aby ułatwić odkurzanie twardych podłóg w Bespoke Jet™ zastosowano udoskonaloną szczotkę Spray Spinning Sweeper. Za sprawą dwóch mokrych podkładek, które obracają się nawet przez 100 minut, gwarantuje ona efektywne czyszczenie tego typu powierzchni. Szczotka wyposażona jest także w łatwy w obsłudze pojemnik mieszczący 150 ml, pozwalający ręcznie spryskiwać podłogę większą ilością wody, tak by dodatkowo zwiększyć skuteczność sprzątania.

Wprowadzenie na rynek Bespoke Jet™ sygnalizuje nastanie nowej, nowoczesnej ery sprzętów AGD. To smukłe i stylowe urządzenie, które urzeczywistnia filozofię marki Samsung Bespoke, zaprojektowano, by idealnie wpasowało się w każdą przestrzeń mieszkalną. Odkurzacz dostępny jest w trzech eleganckich kolorach – Midnight Blue, Misty White i Woody Green – dzięki czemu użytkownicy wkomponują go w różnorodne wnętrza, nie zakłócając ich wystroju.

Od stycznia tego roku Bespoke Jet™ będzie dostępny w Azji Płd.-Wsch. i Europie, od marca zaś w USA.

Autor |2022-01-19T08:42:54+01:0019 stycznia 2022 10:20|Kategorie: Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.