Jesteś tutaj:-, Samsung, Sprzęt-Nowy Rok – nowy wymiar porządków z Samsung Jet Bot AI+

Nowy Rok – nowy wymiar porządków z Samsung Jet Bot AI+

W Nowym Roku możemy mieć więcej czasu dla siebie i bliskich powierzając część domowych obowiązków innowacyjnym urządzeniom agd. W odkurzaniu skutecznie wyręczy nas robot Samsung Jet Bot AI+, który nie tylko wytyczy sobie optymalną ścieżkę sprzątania, rozpozna i ominie pozostawione na niej przedmioty, ale także automatycznie oczyści pojemnik na kurz. A to jeszcze nie wszystko.

Początek roku to czas podsumowań, a także planów zmian na lepsze. Dotyczą one przede wszystkim czasu spędzanego z rodziną i bliskimi, pracy zawodowej czy hobby. Czy jest w nich miejsce na sprzątanie? Raczej nie, a jeśli przy tej okazji temat pojawia się w naszych myślach, to z całą pewnością w kontekście ograniczenia prac w domu – tak, aby pozostawało więcej czasu na to, co naprawdę ważne. Odkurzanie? Od dziś to zadanie dla Jet Bot’a AI+.

 

Jet Bot AI SmartThings Pet main6

 

Nowy Rok – mniej obowiązków

Samsung Jet Bot AI+ wynosi obowiązki domowe na zupełnie inny poziom. Przede wszystkim jest pierwszym na świecie robotem sprzątającym wyposażonym w aktywny sensor 3D oraz rozwiązanie Intel® Movidius™. Co to oznacza? Kamera 3D rejestruje obraz i sprawia, że robot porusza się z dużą precyzją, rozpoznając i klasyfikując nie tylko drobne przedmioty pozostawione na podłodze, ale także urządzenia i meble. Robot zapewnia dokładne sprzątanie wokół dziecięcych zabawek, bez obaw o przypadkowe wciągnięcie, i zachowuje bezpieczną odległość od delikatnych elementów wystroju domu, takich jak na przykład wazony porcelanowe. Jest to możliwe dzięki sensorowi LiDAR, który oblicza położenie urządzenia i optymalizuje jego ścieżkę czyszczenia. Technologia ta pozwala również na dokładną pracę Jet Bot AI+ w miejscach słabo oświetlonych, na przykład pod meblami, co skutkuje ograniczeniem do minimum występowania martwych punktów. Oferując użytkownikom taki poziom komfortu Jet Bot AI+ podnosi poprzeczkę na rynku inteligentnych automatycznych robotów sprzątających.

 

JetBot funkcje  v3

 

Grunt to dobra komunikacja

Inteligentny robot sprzątający Jet Bot AI+ wie co ma do wykonania, ale możemy go też odpowiednio poinstruować. Zastosowany w urządzeniu 5-warstwowy system filtracji wychwytuje aż do 99,99% mikropyłów, w tym cząstki o rozmiarze 0,5 ~ 4,2 μm, nie pozwalając im wydostać się na zewnątrz. Po zakończonym sprzątaniu robot automatycznie powróci do stacji czyszczącej, która usunie z pojemnika kurz korzystając z technologii Air Pulse. Możliwe jest także sterowanie urządzeniem z przy użyciu aplikacji SmartThings. Jednym dotknięciem można uruchomić bądź zatrzymać urządzenie, zmienić moc ssania, ustalić kilka harmonogramów czyszczenia, a także sprawdzić, gdzie już zostało odkurzone. Można także ustalić pory, w których nie chcemy, aby urządzenie pracowało.

Funkcja Select & Go umożliwia zaplanowanie pracy robota sprzątającego, wybierając do uprzątnięcia jedno lub wiele pomieszczeń. Ponadto aplikacja może być także wykorzystywana do niestandardowego definiowania wirtualnych stref Bez Dostępu. Przewodnik głosowy w języku polskim poinformuje nas o statusie sprzątania oraz o ewentualnych problemach. Możemy korzystać także z Asystenta Google, aby głosowo uruchomić odkurzanie lub je przerwać, kierując robota do stacji czyszczącej.

Inteligentne urządzenie Samsung Jet Bot AI+ wyposażone jest w silnik Digital Inverter, który maksymalizuje siłę ssania, wpływającą na efektywność sprzątania i perfekcyjny porządek w domu. Co więcej, nowatorski tryb monitorowania Jet Bot AI+ zadba również o bezpieczeństwo naszych pupili i domowego otoczenia, gdy opuszczamy dom na dłużej.

Autor |2022-01-12T19:53:07+01:0012 stycznia 2022 19:53|Kategorie: Newsy, Samsung, Sprzęt|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile