Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Płatności, Rynek, Samsung, Sprzęt-Samsung Memory poszerza kanał sprzedaży o sieć iSpot

Samsung Memory poszerza kanał sprzedaży o sieć iSpot

Dywizja polskiego oddziału Samsung odpowiedzialna za rozwiązania do przechowywania danych poszerza kanał sprzedaży swoich produktów. Od teraz topowe dyski przenośne, karty SD i pamięci USB dostępne będą w sieci autoryzowanych sklepów oferujących sprzęt marki Apple – iSpot. Dostępne urządzenia takie jak dyski X5 ze złączem Thunderbolt 3, T7 Touch z dodatkowymi funkcjami zabezpieczenia danych, karty microSD i pendrive’y Samsung DUO Plus są kompatybilne z produktami firmy z Cupertino.

X5 PKG Group

X5

 

iSpot to najbardziej rozbudowana sieć partnerska Apple w Polsce. Salony iSpot zlokalizowane są w najatrakcyjniejszych lokalizacjach, w największych polskich miastach. Przeważająca część sklepów marki ma status Apple Premium Reseller, który jest gwarantem najwyższej jakość obsługi i profesjonalnego doradztwa. Sieć oferuje pełną gamę najnowszych urządzeń Apple, akcesoriów oraz urządzeń peryferyjnych. Poszerzenie oferty iSpot o produkty memory od Samsung wpisuje się w strategię sieci, której celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań użytkownikom ekosystemu Apple i nie tylko.

Portable SSD T7 Touch PR

Portable SSD T7 i T7 Touch

 

– Taki ruch podyktowany jest chęcią dotarcia z produktami memory Samsung do osób, które oczekują od urządzeń bezpieczeństwa, niezawodności i najwyższej wydajności. Najlepszym przykładem jest dysk X5 ze złączem Thunderbolt 3 przeznaczony do współpracy z komputerami marki Apple, a także T7 Touch, który współpracuje nie tylko z komputerami, ale również z iPhone’ami czy iPad’ami – powiedział Maciej Bartłomiej Kamiński, Dyrektor Rozwoju Biznesu Memory na Polskę i region CEE w Samsung Electronics.

 

iSpot będzie oferował produkty od Samsung Electronics w swoich sklepach stacjonarnych oraz w kanale sprzedaży internetowej.Autor |2021-06-25T09:33:23+02:0025 czerwca 2021 09:33|Kategorie: e-Handel, Inne, Internet, Newsy, Płatności, Rynek, Samsung, Sprzęt|Tagi: , , , , , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.