Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Translator elektroniczny z Polski na największych targach urządzeń mobilnych

Translator elektroniczny z Polski na największych targach urządzeń mobilnych

Za kilka dni w stolicy Katalonii rozpocznie się impreza, na którą z powodu pandemii koronawirusa, branża technologiczna musiała poczekać o rok dłużej. Targi elektroniki i technologii mobilnych MWC Barcelona każdego roku ściągają nawet 100 tys. gości oraz szereg wystawców z całego świata. W tym roku znajdzie się wśród nich krakowska spółka Vasco Electronics, która w Barcelonie zaprezentuje swój flagowy tłumacz głosowy – Vasco Translator M3. Niedawno urządzenie w pięknym stylu weszło na japoński rynek, swoich nabywców znajduje jednak również w wielu innych krajach.

Mobile World Congress to wydarzenie organizowane od 1987 roku przez GSM Association, które skupia operatorów sieci komórkowych z całego globu. Od roku 2006 jego gospodarzem jest Barcelona i zgodnie z decyzją GSMA, pozostanie nim do roku 2023. Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa, ubiegłoroczna edycja została odwołana. Targi MWC Barcelona 2021 odbędą się w dniach 28 czerwca – 1 lipca. Jak co roku przybędą na nie czołowi producenci elektroniki z całego świata. Nie zabraknie przedstawicieli z Polski, a jednym z wystawców będzie Vasco Electronics.

W trakcie ostatniej edycji wydarzenia, Vasco Electronics miało odebrać prestiżową nagrodę GLOMO, którą GSMA wyróżniło tłumacz Vasco Mini 2. Podczas tegorocznych targów krakowska spółka zaprezentuje swój flagowy produkt jakim jest inteligentny tłumacz Vasco Translator M3. W kwietniu br. urządzenie zostało docenione w międzynarodowym konkursie Red Dot Award, gdzie przyznano mu „oscara designu”. Nieco wcześniej polski translator głosowy hitem wdarł się na japoński rynek, zdobywając milion złotych na tamtejszej platformie crowdfundingowej. Zakładany cel sprzedażowy został przekroczony, aż o ponad 12 tys. proc.!

Vasco Electronics jest wiodącym na świecie producentem translatorów elektronicznych. Firma posiada kilkanaście zagranicznych przedstawicielstw handlowych, a jej produkty dostępne są w większości krajów europejskich, USA, Kanadzie oraz państwach Azji Południowo-Wschodniej. Translatory mowy Vasco obsługują ponad 70 języków, co pozwala na porozumienie się z 90 proc. mieszkańców naszej planety. Urządzenia te wykorzystywane są m.in.: przez szpitale, służby mundurowe, szkoły, w czasie turystycznych i służbowych podróży, międzynarodowych konferencji czy spotkań biznesowych.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.