Jesteś tutaj:-, Finanse, Newsy, Płatności, Promocje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia-Kup bezprzewodowy Samsung Jet™ i wybierz prezent nawet za 799 zł

Kup bezprzewodowy Samsung Jet™ i wybierz prezent nawet za 799 zł

Utrzymywanie domu czy mieszkania w czystości nie musi być zajęciem żmudnym i męczącym. Efektywne wykorzystanie czasu na sprzątanie gwarantują technologie, w które wyposażony jest odkurzacz Samsung Jet™. Od 12 kwietnia do 23 maja br. przy zakupie odkurzacza bezprzewodowego z serii Jet 70, Jet 75 lub Jet 90 oraz pozostawieniu opinii klienci otrzymają prezent o wartości do 799 zł, w ramach trwającej promocji Samsung.

 

Potęga dodatków

Rozumiejąc konsumentów oraz ich potrzeby w zakresie czystości Samsung przedstawia promocję obejmującą 3 serie bezprzewodowych odkurzaczy, przy zakupie których można otrzymać upominki wspomagające dbanie o porządek.

Przy zakupie modelu z serii Jet 75 lub Jet 90 oraz pozostawieniu opinii (wraz ze spełnieniem innych wymogów określonych przez regulamin promocji) klient może otrzymać jeden z następujących prezentów (do wyboru):

  • Stację czyszczącą o wartości do 799 zł, umożliwiającą łatwe i higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz;
  • Dodatkową baterię o wartości do 799 zł, wydłużającą czas pracy do 120 minut;
  • Precyzyjne akcesoria o wartości do 399 zł, dostosowane do różnych potrzeb.

 

Przy zakupie modelu z serii Jet 70 oraz pozostawieniu opinii klient otrzyma:

  • Precyzyjne akcesoria o wartości do 399 zł, dostosowane do różnych potrzeb.

 

Odkurzanie jeszcze sprawniejsze

Potrzeba utrzymania najbliższego otoczenia w czystości jest niezmienna, a w ostatnich czasach – kiedy nasze mieszkania pełnią także funkcje przedszkoli, szkół, firm a nawet miejsc urlopowych, nabrała jeszcze większego znaczenia.

Poręczny, bo ważący maksymalnie 2,8 kg odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet™ to sposób na łatwe, przyjemne i skuteczne posprzątanie wszystkich pomieszczeń w domu. Wygodną teleskopową rurę możemy dopasować do swojego wzrostu, co wpływa na lekkość i komfort prowadzenia. Stację ładującą 2 w 1 można postawić w dowolnym miejscu w domu, nie musi być przymocowana do ściany.

 

Moc sprzątania

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet™️ wyposażony jest w silnik Digital Inverter o wysokiej mocy do 550 W*, który zapewnia skuteczne sprzątanie każdej powierzchni, niezależnie od tego czy są to grube dywany czy twarde podłogi. Silnik Digital Inverter w połączeniu z technologią Jet Cyclone optymalizującą przepływ powietrza zapewniają stale wysoką moc ssącą jak w odkurzaczu tradycyjnym.

Dodatkowo, 5-warstwowy system filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,999%** mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Dlatego masz pewność, że powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste. System filtracji HEPA zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung Jet™️ posiada certyfikaty SLG oraz BAF potwierdzające jego skuteczność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3~10 mikrometrów.

 

Skorzystaj z promocji Samsung i odbierz prezent

Trwająca promocja to doskonała okazja do tego, aby zdecydować się na zakup bezprzewodowego odkurzacza Samsung Jet™. Dodatkową korzyścią będzie wyjątkowy prezent od marki: stacja czyszcząca, umożliwiające sprawne i higieniczne opróżnianie pojemnika na śmieci, dodatkowa bateria wydłużająca czas pracy nawet o kolejne 60 minut, lub zestaw akcesoriów, które idealnie sprawdzą się przy sprzątaniu samochodu lub trudno dostępnych zakamarków w domu.

Warunkiem przystąpienia do promocji jest rejestracja produktu w ciągu 14 dni od zakupu z załączeniem dowodu zakupu, zdjęcia opakowania i numeru seryjnego oraz zdjęcia wyciętego kodu (tabliczki znamionowej) z opakowania, a także pozostawienie opinii o produkcie.

Promocja trwa od 12 kwietnia do 23 maja 2021 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Autor |2021-04-14T11:17:04+02:0014 kwietnia 2021 11:17|Kategorie: e-Handel, Finanse, Newsy, Płatności, Promocje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile