Jesteś tutaj:-, e-Handel, Inne, Muzyka, Newsy, Promocje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telewizja-Telewizor Samsung QLED z soundbarem w promocji

Telewizor Samsung QLED z soundbarem w promocji

Przy zakupie wybranych modeli telewizorów Samsung z 2020 roku można skorzystać jeszcze z wyjątkowej promocji na soundbar. Telewizor Q70T będzie dostępny w zestawie z soundbarem Q70T, a telewizor Q60T oraz niektóre modele Crystal UHD – z soundbarem T550. Oba urządzenia stworzą prawdziwe dopasowane duety, zapewniając niesamowitą harmonię obrazu i dźwięku. Promocja potrwa do 14 lutego.

  • Promocja obejmuje telewizor QLED Q70T w zestawie z soundbarem Q70T oraz telewizor QLED Q60T, Crystal UHD TU700x, TU800x i TU85xx  w zestawie z soundbarem T550.
  • Promocja obowiązuje do do 14 lutego 2021r. lub do wyczerpania zapasów.
  • Zestawy można kupić w sieciach sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Galicja, Media-Saturn, Neonet, X-KOM oraz w salonach Samsung Brand Store.

samsung qled q70t

Synergia obrazu i dźwięku

Zimowe wieczory sprzyjają domowym maratonom filmowym i serialowym. Na udany binge-watching wsp się m.in. komfortowe otoczenie, odpowiedni nastrój oraz technologia, która pozwoli poczuć się niczym na sali kinowej. Takie wrażenia może zapewnić dobrze dobrany duet w postaci telewizora Samsung QLED i soundbara.

Telewizor QLED Q70T to uniwersalny domowy ekran i świetny wybór dla widzów, którzy chcą cieszyć się świetną jakością obrazu. Model wyposażony został w Procesor Quantum 4K, który dzięki technologii sztucznej inteligencji zapewnia najlepszą możliwą jakość obrazu w czasie rzeczywistym. Z kolei Funkcja Adaptacji Obrazu sprawi, że pora dnia i oświetlenie panujące w pomieszczeniu przestają mieć znaczenie, gdyż jasność będzie automatycznie regulowana.

Dopełnieniem obrazu będzie niesamowita jakość dźwięku, która pozwoli na całkowite zanurzenie się w filmowym seansie. Do tej pory, aby zwiększyć wrażenia dźwiękowe, trzeba było przełączyć ścieżkę dźwiękową z telewizora na soundbar. Teraz, dzięki funkcji Q-Symphony, możliwe jest połączenie możliwości obu urządzeń. Technologia korzysta jednocześnie z dwóch głośników telewizora QLED oraz głośników soundbara, które kierują dźwięk do przodu, na boki i ku górze. Takie doświadczenie przestrzennego brzmienia będzie możliwe, po szybkim sparowaniu telewizora Q70T z soundbarem Q70T.

samsung soundbar Q70T lifestyle

 

Inteligentne brzmienie

Dostępny także w ramach promocji z telewizorem QLED Q60T oraz wybranymi modelami Crystal UHD (TU700x, TU800x, TU85xx) soundbar T550 pozwoli odkryć zalety dźwięku przestrzennego. Urządzenie obsługuje rozwiązanie DTS Virtual:X, które sprawia, że dźwięk nabiera prawdziwej głębi. Ponadto soundbar T550 automatycznie analizuje sygnał dźwiękowy płynący z telewizora i dopasowuje go, zapewniając jak najlepsze wrażenia audio. Niezależnie, czy oglądamy akurat pełen sportowych emocji mecz czy refleksyjny film, możemy być pewni, że usłyszymy najlepszej jakości dźwięk. Z kolei fani gier na dużym ekranie docenią Technologię Precyzyjnie Skierowanego Dźwięku, dzięki której usłyszą każdy krok przeciwnika.

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, dostępne konfiguracje oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Media-Saturn i Neonet, Galicja, X-KOM oraz w salonach Samsung Brand Store.Autor |2021-02-09T11:52:24+01:009 lutego 2021 11:52|Kategorie: Android, e-Handel, Inne, Muzyka, Newsy, Promocje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telewizja|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.