Jesteś tutaj:-, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Wydarzenia-Monitory Samsung – biznes z nowym oknem na świat

Monitory Samsung – biznes z nowym oknem na świat

Nowe monitory Samsung przeznaczone są zarówno dla biznesu, jak i użytkowników domowych. Modele T40F, SR650 i T85F wyróżniają się zaawansowaną ergonomią. Szczególnie istotne są tu szerokie możliwości regulacji monitorów w każdej płaszczyźnie dzięki funkcjom: Tilt, Swivel, Pivot i HAS. Dodatkowo, urządzenia zostały wyposażone w funkcje, które mają zadbać o wzrok użytkownika.

 

Trzy nowe modele monitorów zostały wyposażone w matryce IPS z szerokim zakresem regulacji oraz dopasowania do indywidualnych potrzeb. Monitory można obrócić i przechylić w każdej płaszczyźnie dzięki funkcjom Tilt, Swivel, Pivot i HAS. Mocowanie urządzeń jest także zgodne ze standardem VESA, dzięki czemu można z łatwością zawiesić je na ścianie. Urządzenia mają także zaawansowane funkcje chroniące oczy użytkownika. Trzeba tu wymienić Flicker Free i Eye Saver Mode. Pierwsza redukuje migotanie obrazu, a druga ogranicza emisję niebieskiego światła. Nowe monitory Samsung mają również wbudowany tryb oszczędzania energii, tzw. Eco Saving Plus, który zmniejsza pobór prądu nawet o 10%, bez spadku jakości wyświetlanego obrazu.

 

„Nowe monitory Samsung to propozycja zarówno dla tych, którzy prowadzą biznesy, jak i pracowników urzędów, biur i instytucji publicznych. Możliwość regulacji ekranu i wyjątkowa ergonomia zapewniająca oszczędny pobór zasilania to cechy, które doceni każdy pracujący co najmniej kilka godzin przed monitorem”.

– powiedział Krzysztof Kunicki, Product Manager odpowiedzialny za monitory LCD w Samsung Polska.

 

(Po)pracujesz i (po)grasz z T40F

Model LF24T400FHUXEN posiada ekran o wielkości 24 cali i rozdzielczości Full HD.

 

 

Dzięki wykorzystaniu matrycy IPS, urządzenie oferuje żywe kolory, realistyczne kontrasty i szerokie kąty widzenia, sięgające 178° w pozycji horyzontalnej i wertykalnej. Monitor T40F wychodzi także naprzeciw oczekiwaniom osób, które lubią rozrywkę w grach wideo.

 

b T40F 018 Pivot Black

 

Urządzenie oferuje kompatybilność z AMD FreeSync i czas reakcji na poziomie 4ms.

 

b T40F 002 Back Black

 

 

Dopasowany design z Samsung SR650

Monitor SR650 to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesny design połączony z dobrą jakością wyświetlanego obrazu. Brak ramek z trzech stron, smukła stopka w kształcie litery „Y” i ciemnografitowe wykończenie sprawią, że monitor dopasuje się do każdej przestrzeni. Podobnie jak model T40, monitor SR650 wyposażony jest w matrycę IPS, która oferuje szerokie kąty widzenia i dobre odwzorowanie barw. Urządzenie oferuje rozdzielczość Full HD i dostępne jest w dwóch rozmiarach – 24 i 27 cali.

Na uwagę zasługuje szeroka gama portów w tym dwa porty USB 3.0, który zapewnią szybką łączność z urządzeniami peryferyjnymi.

 

b SR6524 013 Detail2 Black

 

 

Zobacz więcej z T85F

Ostatni przedstawiciel nowej gamy monitorów biznesowych to model T85F wyposażony w 27 calową matrycę IPS opracowaną przez firmę Samsung. F27T85 przeznaczony jest dla osób, które oczekują od wyświetlacza najwyższej jakości odwzorowania kolorów i bardzo dobrych kątów widzenia.

 

b T85F 021 Front Black

 

Monitor potrafi wyświetlać obraz w jakości WQHD, dzięki czemu na ekranie widać więcej detali, co jest szczególnie ważne dla osób pracujących ze zdjęciami czy z dużą liczbą tabel i wykresów. Podobnie jak model SR650, również T85F charakteryzuje się minimalistycznym designem, pozbawionym ramek z trzech stron, dzięki czemu można z łatwością stworzyć miejsce pracy z wykorzystaniem dwóch czy trzech ekranów.

 

b T85F 020 Pivot Black

 

Urządzenie wspiera także multitasking dzięki wbudowanym funkcjom PBP (Picture by Picture, PIP (Picture in Picture), i Easy Setting Box, które w łatwy sposób pozwalają na podział obszaru roboczego na ekranie.

 

b T85F 005 R Side BlackZostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.