Jesteś tutaj:-, Samsung, Sprzęt, Top7-Telewizory QLED z voucherami na premiery filmowe

Telewizory QLED z voucherami na premiery filmowe

  • Kupując w ramach promocji „Filmowe wieczory z Samsung” wybrane modele telewizorów QLED, widzowie będą mogli zyskać dostęp do premierowych treści oferowanych przez popularne platformy VOD.
  • W ramach oferty do wykorzystania będzie 10 voucherów do zrealizowania w serwisie Rakuten TV i 5 do serwisu Cineman spośród materiałów możliwych do wypożyczenia. Jeden voucher pozwoli obejrzeć jeden film.
  • Promocja potrwa od 4 do 24 maja 2020 roku, z możliwością aktywacji pakietu w terminie 14 dni od daty zakupu produktu lub do chwili wyczerpania puli kodów, nie później jednak niż 07.06.2020 r.

 

Rakuten TV to wywodząca się z Japonii platforma VOD, która oferuje dostęp do niezwykle bogatego katalogu Hollywoodzkich filmów oraz dokumentów własnej produkcji, jak ostatni „Andrés Iniesta – nieoczekiwany bohater”. Wiele z tych pozycji można obejrzeć w jakości 4K HDR. Wśród filmowych hitów znajdziemy między innymi tegorocznych oscarowych zwycięzców, „Pewnego razu w Hollywood” w reżyserii Quentina Tarantino, czy „Jokera” ze znakomitą rolą Joaquina Phoenixa. Z kolei dla najmłodszych widzów serwis przygotował bogatą bibliotekę z kinem familijnym, gdzie znajdziemy uwielbiane przez dzieci „Trolle”, „Angry Birds 2” czy „Kraina lodu 2”.

 

Filmowych nowości nie zabraknie także na platformie Cineman. W kwietniu w serwisie premierowo pojawiły się takie hity jak nagrodzony na festiwalu w Cannes „Portret kobiety w ogniu”, oraz „Oficer i szpieg” najnowszy film Romana Polańskiego, znakomita komedia sensacyjna w gwiazdorskiej obsadzie „Dżentelmeni”, czy dramat wojenny „1917” który został nagrodzony trzema Oscarami. Cineman posiada także w swoim portfolio filmy m.in: Monolith Films, Gutek Film, Nowe Horyzonty, Forum Film i Hagi Film. Aplikacja Cineman jest dostępna jest wyłącznie na telewizorach Samsung Smart TV, takich jak QLED czy The Frame.

 

Szczegóły promocji

Promocja „Filmowe wieczory z Samsung” trwa od 4 do 24 maja, przy czym data ta oznacza ostatni dzień, w którym możliwy jest zakup wybranego telewizora od partnera handlowego, który bierze udział w promocji. Po dokonaniu transakcji konsumenci mają 14 dni na dokonanie rejestracji, której możliwość ostatecznie wygaśnie w dniu 7 czerwca 2020 roku lub w chwili wyczerpania puli kodów. Sposób korzystania z kodów i ograniczenia z tym związane opisane są w regulaminie zamieszczonym na stronie promocji.

Aby wziąć udział w promocji, należy kupić telewizor QLED lub The Frame objęty promocją, wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na stronie internetowej po zalogowaniu do konta Samsung Account. O wzięciu udziału w Promocji i otrzymaniu pakietów decyduje kolejność zgłoszeń oraz dostępność kodów.

Lista modeli objętych promocją:

 QLED Q60T, Q64T, Q65T, Q67T; QLED Q70T, Q74T, Q75T, Q77T; QLED Q80T; QLED Q880T; QLED Q90T, Q95T; QLED Q950T; The Frame (Seria QE); QLED Q60R, Q64R, Q65R, Q67R; QLED Q70R; QLED Q80R; QLED Q85R,; QLED Q90R; QLED Q950R.

Źródło:

samsung.plAutor |2020-05-04T13:38:32+02:004 maja 2020 14:00|Kategorie: Newsy, Samsung, Sprzęt, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.