Jesteś tutaj:-, Artykuły, iPhone, Sprzęt, Top7-iPhone 12 i iPhone 12 Pro na nowych renderach

iPhone 12 i iPhone 12 Pro na nowych renderach

Jesienią Apple zaprezentuje nową, flagową linię iPhone 12, która będzie składała się ze standardowego iPhone 12, a także z wersji Pro i Pro Max. Wiadomo, że w 2020 roku firma może powrócić do klasycznego projektu smartfona – czyli aluminiowe ramy z ostrymi kątami. Na podstawie dostępnych informacji PhoneArena opublikował duży wybór renderów przyszłych urządzeń Apple.

 

Nowe urządzenia mają ramkę znaną z czwartego i piątego iPhone. Oczekuje się, że producent jeszcze bardziej zmniejszy ramki na wyświetlaczu i wycięcie, w którym znajduje się przednia kamera i czujnik Face ID.

 

iPhone 12 i iPhone 12 Pro pokazały na wielu nowych obrazach

 

Z innych innowacji można wyróżnić pojawienie się lidara w iPhone 12 Pro i Pro Max. Na razie tylko iPad Pro 2020 otrzymał  ten czujnik. Liczba kamer pozostanie taka sama: trzy w modelach Pro i dwie w standardowym. Smartfony będą wyposażone w nowy procesor A14 Bionic o jeszcze wyższej wydajności niż poprzednie. Ponadto iPhone 12,  jako pierwszy z urządzeń firmy,  będzie miał wsparcie dla 5G.

 

 

Premiera nowych gadżetów nastąpi  jesienią. Nie jest wykluczone, że wrześniowa prezentacja przesunie się na póżniej  z powodu pandemii COVID-19.

 

 Autor |2020-05-04T14:05:34+01:004 maja 2020 14:05|Kategorie: Apple, Artykuły, iPhone, Sprzęt, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.