Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Orange, Rynek, Top7, Wydarzenia-Otworzenie salonów Orange w galeriach handlowych

Otworzenie salonów Orange w galeriach handlowych

Zgodnie z decyzjami rządu o stopniowym odmrażaniu gospodarki, dzisiaj ponownie Orange otwiera salony w galeriach handlowych. Takich placówek w całym kraju – własnych i agencyjnych, mamy 275. To niemal 40 proc. całej sieci sprzedaży.

 

Bezpieczeństwo w salonach

„Bezpieczeństwo klientów i pracowników jest dla nas najważniejsze. Dlatego podczas majówki przygotowaliśmy salony w galeriach na otwarcie. Dostarczaliśmy niezbędne środki ochrony: maseczki, przyłbice, płyny dezynfekujące i rękawiczki. Przy stanowiskach zamontowaliśmy pleksiglasowe osłony oddzielające sprzedawcę od klienta. Pracownicy i szefowie salonów zostali przeszkoleni w nowych zasadach pracy.  Obsługa będzie odbywała się ściśle z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. W salonie nie będzie mógł przebywać więcej niż 1 klient na 15 mkw. powierzchni sklepu. Do dyspozycji klientów będą rękawiczki i płyny dezynfekujące.”

 

Najlepiej załatwiać sprawy zdalnie

Chociaż salony w galeriach będę otwarte – to podobnie jak w przypadku salonów poza nimi – operator prosi, aby jak najwięcej spraw załatwić zdalnie przez internet lub telefonicznie.Autor |2020-05-04T13:57:21+02:004 maja 2020 13:57|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Orange, Rynek, Top7, Wydarzenia|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.