Jesteś tutaj:-, Samsung, Top7-Samsung wspiera studentów w konkursie Politechniki Warszawskiej

Samsung wspiera studentów w konkursie Politechniki Warszawskiej

  • Celem konkursu jest promocja innowacyjnych rozwiązań w obszarze analizy danych i uczenia maszynowego.
  • Firma Samsung nieustannie pracuje nad rozwojem technologii przyszłości, a inteligentne rozwiązania konstruowane są m.in. w ośrodku Samsung R&D Institute Poland.
  • Prace konkursowe można zgłaszać do 7 lutego.

 

Tematyka konkursu jest szczególnie istotna dla firmy Samsung, która od lat tworzy nowe standardy innowacyjności i konsekwentnie planuje swoje działania na rzecz pozytywnych zmian w społeczeństwie, również w Polsce. W Warszawie i Krakowie działa Samsung R&D Institute Poland, czyli największe po Korei Południowej centrum rozwoju i badań. Polscy inżynierowie pracują tam nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które wykorzystywane są do produkcji flagowych urządzeń marki. W ośrodkach działają profesjonaliści, którzy specjalizują się w tematach, takich jak sztuczna inteligencja, robotyka, technologia 5G czy Internet Rzeczy.

 

Samsung jest globalnym liderem w dziedzinie prac rozwojowych nad AI czy związanych z nią technologii. Tym bardziej cieszymy się, że możemy być partnerem ogólnopolskiego konkursu, który wspiera działania ambitnych młodych ludzi i może zainspirować kolejne pokolenia studentów do pracy nad kształtowaniem technologii przyszłości – powiedział Olaf Krynicki, Rzecznik Prasowy Samsung Electronics Polska.

 

Prace konkursowe można zgłaszać do 7 lutego 2020 roku. Zgłoszenia należy przesyłać mailem na adres datasciencemasters@mini.pw.edu.pl.

W kategorii „Metody i algorytmy” szczególnie poszukiwane są prace promujące nowe metody matematyczne, statystyczne lub informatyczne analizy danych. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie:

https://mini-pw.github.io/DataScienceInnovators/regulamin_2019.pdf

Źródło:
samsung.pl


Autor |2020-02-03T13:44:59+01:003 lutego 2020 13:44|Kategorie: Newsy, Samsung, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.