Telewizor QLED z rabatem na soundbar

W ramach promocji, która potrwa w okresie od 17 do 30 października 2019 r., dostępne będą różne konfiguracje produktów:

  • Telewizor QLED Q70/Q80/85 z rabatem na soundbar Q70R Samsung Harman Kardon
  • Telewizor QLED Q70/Q80/85 z rabatem na soundbar Q60R Samsung Harman Kardon

Oferta jest zróżnicowana ze względu na dostępne w sklepach modele. Zestawy promocyjne oferowane będą od 17 do 30 października 2019 roku w salonach Samsung Brand Stores oraz w sieciach sprzedaży, takich jak Media Markt, Media Expert, Neonet i Euronet. Szczegóły promocji są dostępne u organizatorów.

 

Telewizor i soundbar, czyli idealnie zgrana para

Świetna jakość obrazu na dużym ekranie telewizora 4K w połączeniu z mocnym, przestrzennym brzmieniem to elementy, które pozwalają osiągnąć realistyczne i wciągające wrażenia w domowym salonie. Teraz wymarzony zestaw – telewizor QLED i soundbar z Q60 i Q70 Harman Kardon – można stworzyć w lepszej cenie.

Promocją objęte są tegoroczne telewizory QLED Q70, Q80 i Q85. To, co je łączy, to wysoka rozdzielczość obrazu 4K UHD i piękne, intensywne kolory. Aby zapewnić maksimum przyjemności z oglądania wszystkie trzy modele zostały wyposażone w procesor Quantum 4K, który odpowiada za poprawę jakości obrazu. Wyświetlany materiał wideo skalowany jest w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji, co pozwala lepiej oddać szczegóły, kolory i zapewnia realistyczne wrażenia. Widzowie mogą także liczyć na intensywną i głęboką czerń oraz idealny kontrast, które są zasługą Bezpośredniego Strefowego Podświetlenia.

Z kolei soundbary Q70R i Q60R Samsung Harman Kardon wykorzystują sprawdzone technologie, znane z poprzednich lat, takie jak Samsung Acoustic Beam, a także nowe funkcje, w tym Funkcję Adaptacji Dźwięku. Dzięki niej nawet wypowiedziane szeptem przez filmowych bohaterów słowa nie będą dla nas tajemnicą.

Oba soundbary oferują łączność Bluetooth, co ułatwi słuchanie wysokiej jakości muzyki odtwarzanej ze smartfonów. Dodatkowo, Q70R jest wyposażony w technologie dźwięku przestrzennego Dolby Atmos i DTS:X. Tym samym oferuje wciągający dźwięk przestrzenny 360 stopni.

Soundbary Q70 i Q60 to efekt innowacyjności i wieloletniego doświadczenia firm Samsung i Harman Kardon w dziedzinie akustyki. Dzięki nim powstał dopracowany sprzęt audio, który wnosi wrażenia dźwiękowe na zupełnie nowy poziom.

1 komenarz

  1. BSA 17 października 2019 w 21:23 - Odpowiedz

    fajnie że można skorzystać z tej okazji w media expert bo mam blisko

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile