Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Operatorzy, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Top30, Top7-Przepis na idealne wnętrze z urządzeniami Samsung. Kupuj, urządzaj i otrzymaj zwrot aż do 1500 zł

Przepis na idealne wnętrze z urządzeniami Samsung. Kupuj, urządzaj i otrzymaj zwrot aż do 1500 zł

Piekarnik Samsung Dual Cook Flex premierę miał w ubiegłym roku i od pierwszych tygodni grono jego wielbicieli rośnie. Nic dziwnego – jest to jedyne na rynku urządzenie z dzielonymi drzwiami. Innowacyjne rozwiązanie Flex Door pozwala na otwarcie górnej części piekarnika pozostawiając dolną szczelnie zamkniętą. Dzięki temu w jednym czasie można przyrządzać tak różne od siebie potrawy jak pieczeń i beza. Obie potrawy wymagają różnych trybów i temperatur. Co więcej – pieczeni warto doglądać, podlewając od czasu do czasu, a beza lubi być pozostawiona w spokoju. Takie kuchenne wariacje tylko z piekarnikiem Samsung Dual Cook Flex. 

 

Jeśli zdecydujesz się na zakup tego produktu, dobierzesz do niego 3 inne urządzenia do zabudowy Samsung oraz telewizor QLED (konkretne modele urządzeń objętych promocją w regulaminie) oraz podzielisz się z nami opinią na temat Dual Cook Flex, możesz otrzymać 1500 zł zwrotu na konto. Dzięki tej promocji wyposażysz nie tylko kuchnię, lecz także salon. To doskonała propozycja dla osób, które są w trakcie remontu lub właśnie urządzają swoje nowe cztery kąty.

 

Po raz pierwszy marka Samsung zdecydowała się na połączenie kategorii – AGD oraz RTV. „Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom tak atrakcyjną promocję. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy chcą kompleksowo wyposażyć swoje wnętrza. W akcji biorą udział jedne z bardziej innowacyjnych urządzeń – piekarnik Dual Cook Flex™ oraz telewizor QLED. Oba wyposażone są w wi-fi i wraz z innymi urządzeniami tworzą domowy ekosystem. Z poziomu telewizora QLED można używać aplikacji SmartThings i na bieżąco sprawdzać status pracy piekarnika, a gdy czas pieczenia dobiegnie końca, na ekranie wyświetli się odpowiedni komunikat. Zarządzanie domem w stylu smart z poziomu kanapy? Wielu z nas o tym marzy, a Samsung oferuje takie rozwiązanie” – mówi Piotr Stelmachów, Head of Consumer Electronics Division w Samsung Electronics Polska.

 

Pozostałe produkty objęte promocją to m.in.: okap, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, zmywarka oraz lodówka do zabudowy. Wszystkie urządzenia oraz szczegółowe zasady promocji dostępne są na stronie www.kuchnia.samsung.pl.

 

Aby otrzymać zwrot na konto, należy w ciągu 21 dni od zakupu zarejestrować zgłoszenie i w formularzu rejestracyjnym podzielić się opinią na temat piekarnika Samsung Dual Cook Flex. Wysokość zwrotu zależy od liczby zgłaszanych urządzeń oraz ich ceny. Należy pamiętać, że produktem obowiązkowym każdego zestawu jest piekarnik Samsung Dual Cook Flex.

 

Promocja trwa od 16.09 do 03.11.2019 lub do wyczerpania puli zapasów.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.kuchnia.samsung.plZostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.