Jesteś tutaj:-, Aplikacje, e-Handel, Inne, Newsy, Opinie ekspertów, Oprogramowanie, Rynek, Samsung, Sprzęt, Tablety, Telefony, Top7, Wydarzenia-Sprzedaż Samsung Galaxy Fold przełożono do drugiej połowy 2019 roku

Sprzedaż Samsung Galaxy Fold przełożono do drugiej połowy 2019 roku

Sprzedaż nowego smartfona Samsung Galaxy Fold ze składanym ekranem rozpocznie się po czerwcu 2019 roku, informuje LetsGoDigital. Dokładna data rozpoczęcia sprzedaży będzie ogłoszona później.

Rewolucyjny telefon został przedstawiony w lutym. Na początku kwietnia dziennikarze otrzymali próbki testowe Galaxy Fold. Już po kilku dniach pojawiły się pierwsze skargi na uszkodzony wyświetlacz. U niektórych przestała działać połowa ekranu, u innych urządzenie zupełnie się zepsuło.

Eksperci z iFixit doszli do wniosku, że większość problemów z ekranem Galaxy Fold powoduje duży otwór w dolnej części smartfonu — tam łatwo gromadził się kurz i brud co powodowało uszkodzenia wyświetlacza.

Po negatywnych opiniach dziennikarzy, firma Samsung zdecydowała się odłożyć sprzedaż gadżetu na czas nieokreślony w celu rozwiązania powstałych problemów. Początkowo rozpoczęcie sprzedaży zaplanowane było na 26 kwietnia.1 komenarz

  1. Adrian 7 maja 2019 w 14:23 - Odpowiedz

    „tam łatwo gromadził się kurz i brud co powodowało uszkodzenia wyświetlacza” ach ten złowieszczy brud po kilku dniach użytkowania. Znam rolników którzy pracują (dosłownie) w chlewie i mają czyste telefony zawsze przy sobie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.