Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Samsung, Sprzęt, Top7-Mądry Polak przed szkodą, czyli o ochronie pogwarancyjnej

Mądry Polak przed szkodą, czyli o ochronie pogwarancyjnej

Zakup elektroniki osobistej, telewizora czy sprzętu AGD najczęściej traktowany jest jako kilkuletnia inwestycja. W momencie finalizacji transakcji warto sprawdzić online lub dopytać sprzedawcę o warunki gwarancji i pomyśleć o skorzystaniu z dodatkowych opcji ochrony. Wybierając sprzęt Samsung użytkownicy mogą skorzystać z usługi Samsung GUARD Serwis. Jest to dodatkowa opcja, która zapewni komfort i profesjonalne wsparcie serwisowe nawet do pięciu lat.

Oferowana w Polsce od 2009 roku usługa Samsung GUARD Serwis jest odpowiedzią na potrzeby klientów. Jej zakup gwarantuje bezpłatne naprawy urządzeń po wygaśnięciu okresu standardowej gwarancji. Na jak długo? W przypadku urządzeń mobilnych – w sumie do 3 lat, a w przypadku AGD, RTV i produktów dla biznesu nawet do 5 lat (w ten okres wliczona jest podstawowa gwarancja). Co ważne, usługę GUARD Serwis można wykupić przez cały okres trwania standardowej gwarancji.

GS log 704x334

Samsung GUARD Serwis jest dostępny we wszystkich salonach Samsung Brand Store oraz w wybranych autoryzowanych Centrach Serwisowych Samsung. Po zakupie należy aktywować usługę za pośrednictwem dedykowanego portalu, do którego można się zalogować za pomocą konta Samsung.  Koszt usługi uzależniony jest od rodzaju produktu oraz wybranego przez klienta okresu dodatkowej ochrony.

 

Co wyróżnia Samsung GUARD Serwis?

Samsung GUARD Serwis to oferta firmy Samsung przygotowana z myślą o urządzeniach tej marki. W efekcie, wszelkie naprawy dokonywane są przez Autoryzowane Centra Serwisowe Samsung, według standardów firmy Samsung i z gwarancją wykorzystania jedynie oryginalnych części. Warto także podkreślić, że usługę GUARD Serwis można wykupić przez cały okres trwania oryginalnej gwarancji, a nie tylko w momencie zakupu sprzętu. Do tego jej posiadacz zawsze kontaktuje się z infolinią firmy Samsung.

 

Korzystając z tego rozwiązania nabywca ma zapewnioną najwyższą jakość usług wykonanych przez odpowiednio przeszkolonych techników i przy wykorzystaniu oryginalnych części zamiennych.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.guardserwis.samsung.plAutor |2019-03-26T13:02:42+02:0026 marca 2019 13:02|Kategorie: Android, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Samsung, Sprzęt, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.