Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Pozostałe, Samsung, Tablety, Telefony-Norton Mobile Security chroni smartfony Samsung GALAXY w Polsce i na świecieNorton

Norton Mobile Security chroni smartfony Samsung GALAXY w Polsce i na świecieNorton

Firma Symantec, producent oprogramowania Norton, poinformowała, że koncern Samsung Electronics udostępnił aplikację Norton Mobile Security użytkownikom wybranych smartfonów z systemem operacyjnym Android na całym świecie. Użytkownicy smartfonów Samsung GALAXY mogą skorzystać bezpłatnie z pełnej, 90-dniowej subskrypcji, w kilku wersjach językowych, za pośrednictwem serwisu Samsung Apps.

Norton Mobile Security łączy funkcje przydatne w przypadku utraty telefonu z zaawansowanymi rozwiązaniami wykrywającymi szkodliwe oprogramowanie. Aplikacja chroni ważne dane użytkowników przed kradzieżą, wirusami i innymi zagrożeniami za pośrednictwem następujących funkcji:

 • Remote Locate — wyświetla lokalizację smartfona, co pozwala łatwo go odnaleźć w przypadku zgubienia lub kradzieży.
 • Remote Lock — umożliwia zdalne zablokowanie zgubionego lub skradzionego telefonu przez Internet lub wiadomość SMS, aby zabezpieczyć kluczowe dane i uniemożliwić ich wykorzystanie przez nieupoważnione osoby.
 • Remote Wipe — pozwala zdalnie wymazać dane zapisane w telefonie za pomocą wiadomości SMS, co blokuje dostęp do prywatnych informacji użytkownika. Dodatkowo telefon jest natychmiast blokowany w przypadku usunięcia lub wymiany karty SIM – nie można z niego korzystać po włożeniu innej karty.
 • Anti-malware — skanuje wszystkie pliki i aktualizacje aplikacji pobrane na telefon komórkowy, przy czym automatycznie wykrywa i usuwa zagrożenia, nie spowalniając pracy urządzenia.
 • SD Card Scanning — umożliwia automatyczne skanowanie kart pamięci SD (Secure Digital) pod kątem zagrożeń natychmiast po ich włożeniu do gniazda w telefonie.
 • Automatic LiveUpdate — automatycznie pobiera i instaluje aktualizacje zabezpieczeń, aby zapewnić użytkownikowi najbardziej aktualną ochronę przed cyberprzestępcami.

Oprogramowanie Norton Mobile Security jest dostępne w serwisie Samsung Apps w zakładce „Utility”, można je też odnaleźć przez wprowadzenie hasła „Norton Mobile Security” w wyszukiwarce w tym serwisie. Rozwiązanie to jest zgodne ze wszystkimi smartfonami Samsung Galaxy z systemem Android, w tym Galaxy S2 LTE, Galaxy S2, Galaxy Neo, Galaxy S Hoppin i Galaxy A. Aplikacja jest dostępna w dziewięciu językach: angielskim, chińskim (uproszczonym i tradycyjnym), francuskim, hiszpańskim, japońskim, koreańskim, niemieckim i włoskim. Roczna licencja kosztuje 109 zł.

źródło: Symantec

Kan

Autor |2012-03-16T15:28:04+01:0016 marca 2012 15:28|Kategorie: Android, Inne, Newsy, Pozostałe, Samsung, Tablety, Telefony|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

 1. Pawe Nyczaj 16 marca 2012 w 18:01 - Odpowiedz

  90-dniowy Morton Mobile Security jest w Samsung Apps już od ok miesiąca. Sam go używam na Galaxy Ace. News nieco spóźniony.

 2. eli 16 marca 2012 w 18:07 - Odpowiedz

  Mam tą komórkę tydzień zakupioną w Niemczech i jestem z niej bardzo zadowolona jest prosta w obsłudze i ma elegancki wygląd.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile