Jesteś tutaj:-, Foto, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Pozostałe, Produkty z Chin, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Oppo pokazuje ulepszoną wersję swojego przedniego aparatu

Oppo pokazuje ulepszoną wersję swojego przedniego aparatu

Chiński producent Oppo wprowadził nową wersję przedniego aparatu, który jest instalowany bezpośrednio pod wyświetlaczem smartfona. Nowa wersja aparatu wydaje się mniejsza, jednak jakość zdjęć jest wyraźniej lepsza.

Oppo zaprezentowało prototyp smartfona na konferencji w Shenzhen, w której zaprezentowano między innymi nową wersję przedniego aparatu ukrytego pod ekranem.

 

 

Nowa wersja kamery jest zainstalowana pod wyświetlaczem i nie wymaga otworu w panelu ekranu. Zaletą tej techniki jest to, że producenci mogą obejść się bez wycięć i innych sposobów na umieszczenie kamery.

 

Oppo Inno Day 2019 3 1 scaled

 

W porównaniu z poprzednią wersją rozwiązania pokazaną w czerwcu 2019 r. obszar zarezerwowany na kamerkę stał się mniejszy a jakość obrazu wygląda lepiej niż na zdjęciach wykonanych latem 2019 roku.Autor |2019-12-13T17:48:22+02:0013 grudnia 2019 17:48|Kategorie: Android, Foto, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Pozostałe, Produkty z Chin, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.