Jesteś tutaj:-, Inne, Konkurs, Newsy, Produkty z Chin, Rozrywka-Konkurs – Gdzie spędzacie wakacje

Konkurs – Gdzie spędzacie wakacje

Wakacje tuż-tuż, okres urlopowy już się zaczyna, więc może pogadamy, jak spędzacie tegoroczne wakacje? Aby Was zachęcić do zwierzeń, mamy konkurs, w którym możecie wygrać fajne gadżety firmy Nubia. Jak je zdobyć?


Zadanie konkursowe polega na opublikowaniu zdjęcia do działu FOTKI dowolną ilość zdjęć wykonanych telefonem komórkowym z opisem. W informacji o zdjęciu jednoznacznie musi wynikać, jakim modelem telefonu komórkowego zostało wykonane. Zdjęcia powinny zostać przypisane do kategorii „Konkurs Foto

Zdjęcia mają nawiązywać do tematu „Gdzie spędzacie wakacje” i zalajkowane na fan page Nubia Polska

Organizatorem konkursu jest portal telix.pl i firma Nelro Data, autoryzowany dystrybutor smartfonów Nubia w Polsce.

logo Nubia
logo Nubia

Główną nagrodą w konkursie są 3 zestawy nagród zawierające po cztery gadżety – po 1 zestawie dla każdego zwycięzcy.

Regulamin konkursu „Gdzie spędzacie wakacje”

I

  1. Organizatorem konkursu jest portal telix.pl i firma Nelro Data, autoryzowany dystrybutor smartfonów Nubia w Polsce
  2. Adres elektroniczny Konkursu: konkurs@telix.pl
  3. Adres pocztowy Konkursu: ul. Nowogrodzka 19/25, 00-511 Warszawa.

II

  1. Konkurs zostanie przeprowadzony w okresie od 01.07.2017 do 16.07.2017.
  2. Zadanie konkursowe polega na opublikowaniu zdjęcia do działu FOTKI dowolną ilość zdjęć wykonanych telefonem komórkowym z opisem. W informacji o zdjęciu jednoznacznie musi wynikać, jakim modelem telefonu komórkowego zostało wykonane. Zdjęcia powinny zostać przypisane do kategorii „Konkurs Foto
  3. Zdjęcia mają nawiązywać do tematu „Gdzie spędzacie wakacje”
  4. W przypadku, gdy z danych EXIF nie można odczytać marki telefonu komórkowego, Autor zdjęcia, przed odebraniem nagrody zobowiązany jest do dostarczenia informacji, jakim telefonem komórkowym zostało ono wykonane – np. przesłać do Redakcji zdjęcia tego telefonu z nagrodzoną fotografią.
  4. Nadesłanie fotografii jest równoznaczne z oświadczeniem, że praca jest autorstwa właściciela i stanowi jego własność, a na użycie wszelkich elementów w niej zawartych posiada wszystkie niezbędne prawa i zezwolenia.
  5. Autor zezwala na publikację zdjęć na portalu telix.pl i wykorzystania ich w przyszłości na portalu Telix.pl oraz w kampaniach reklamowych firmy Nelro Data.
  6. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez uczestnika zgody na przetwarzanie przez Organizatora Konkursu danych osobowych uczestnika Konkursu, na zasadach określonych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych (w myśl formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych dla potrzeb niezbędnych do realizacji Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002r nr 101 poz.926 z pózn. zm/) w bazie danych osobowych Organizatora konkursu dla celów niniejszego Konkursu oraz dla celów marketingowych, zaś w przypadku wyłonienia ich, jako Zwycięzców w Konkursie na opublikowanie swego imienia, nazwiska na liście Zwycięzców, która zostanie podana na profilu na Facebooku i na portalach.
  7. Przystąpienie do Konkursu oznacza wyrażenie zgody przez uczestnika na warunki Konkursu wynikające z niniejszego Regulaminu.
  8. W Konkursie, w którym mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
  9. Jeśli Zwycięzca nie zgłosi się i nie poda adresu do wysyłki nagrody w przeciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu, nagroda przepada i przechodzi na inną osobę.
  10. Zasady konkursu obowiązują na fanpage’u portalu telix.pl.
  11. Dodatkowe informacje o Konkursie można uzyskać pisząc na adres e-mail: konkurs@telix.pl

III

  1. Główną nagrodą w konkursie są 3 zestawy nagród zawierające po cztery gadżety – po 1 zestawie dla każdego zwycięzcy.
  2. Po zakończonym konkursie Komisja wybierze 3 użytkowników, który opublikowali najciekawsze zdjęcia konkursowe.
  3. Nagrody zostaną wysłane laureatom Konkursu w ciągu 2 tygodni od dnia ich przyznania.
  4. Laureaci nie mogą żądać jakiejkolwiek zamiany nagrody.
  5. Warunkiem otrzymania nagrody jest wysłanie do administratorów telix.pl adresu dostawy nagrody oraz zgody na zamieszczenie nazwiska (nicku) i miejsca zamieszkania na Telix.pl. Ponadto wymagane jest udowodnienie, że jest się fanem na Facebooku Telix.pl i Nubia Polska.
  6. Informacje o laureatach Konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej fanpage.
  7. Decyzja Komisji jest ostateczna.
  8. Wszelkie zastrzeżenia i skargi, związane z konkursem, Uczestnik zobowiązany jest skierować na piśmie do Organizatora, za potwierdzeniem, w terminie 7 dni od daty zaistnienia okoliczności. Skargi nadane po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane, co nie wyklucza możliwości dochodzenia roszczeń w postępowaniu sądowym.
  8. Skargi rozpatrywać będzie Organizator w terminie 14 dni od dnia ich otrzymania.

IV

1. Niniejszy Regulamin Konkursu dostępny jest dla uczestników na stronie internetowej: http://telix.pl.
2. W trakcie prowadzenia Konkursu oraz po jego zakończeniu Organizatorzy stosują przepisy ustawy o ochronie danych osobowych.

Autor |2017-07-01T10:32:18+02:001 lipca 2017 10:32|Kategorie: Gadżety, Inne, Konkurs, Newsy, Produkty z Chin, Rozrywka|Tagi: , , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. ferdar 2 lipca 2017 w 09:44 - Odpowiedz

  wszystki fajnie tylko w ustawieniach i po edycji profilu nie mogę zmienić jaki telefon poisiadam kiedyś miałem xperie j i tak jest zaznaczone a teraz galaxy j5 i nie mogę zmienić

  • Kan 2 lipca 2017 w 12:05 - Odpowiedz

   Proszę wrzucić w takim razie bez modelu telefonu. Najwyżej zaznaczyć jakim było robione.

 2. Chuck 13 lipca 2017 w 12:37 - Odpowiedz

  Niestety ja też nie mogę dodać modelu telefonu. Jakiś błąd w skrypcie przy edycji profilu.

  • Kan 13 lipca 2017 w 12:59 - Odpowiedz

   Wszystko jest w porządku. Zdjęcie ma EXIF. Problem w skrypcie. Ale nie ma problemu. Będą brane pod uwagę przy ocenie. Andrzej

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.